Program Partnerski w LH.pl został stworzony właśnie dla Ciebie. W jego ramach możesz polecać hosting 3 metodami:

  • za pomocą linku referencyjnego
  • z użyciem kodu rabatowego obniżającego cenę hostingu o 20% (każdy Partner otrzymuje swój indywidualny kod, który może zostać użyty przez Klientów wielokrotnie)
  • podając swój identyfikator (login) konta w panelu klienta. 

Niezależnie od wybranej metody, każde polecenie hostingu, cloud servera, domeny lub certyfikatu SSL zostanie przypisane do Twojego konta partnerskiego. 

Otrzymuj prowizję za każde polecenie i odnowienie usługi

Od każdego polecenia nowej usługi, jak i odnowienia wcześniej poleconej usługi otrzymasz prowizję. Prowizje nie są więc przyznawane jednorazowo – tak długo, jak Twój Klient będzie utrzymywał swoje usługi, tak do Twojego konta dopisze się prowizja.

W zależności od poleconej usługi, Twoja prowizja wyniesie:

  • 10% – polecone i odnawiane domeny, cloud servery i certyfikaty SSL;
  • 30% – polecone nowe hostingi;
  • do 30% – odnowienia hostingów.

Środki, które zgromadzisz w programie partnerskim LH.pl możesz przeznaczyć na utrzymanie swoich usług w LH.pl, lub wypłacić je przelewem. 

Jak dołączyć do programu partnerskiego w LH.pl?

To bardzo proste! Wystarczy, że założysz konto w panelu: panel.lh.pl i polecisz pierwszą usługę. Gdy Twój Klient ją opłaci – otrzymasz pierwszą prowizję z tego tytułu. Saldo możesz na bieżąco obserwować w swoim panelu. 

Polecaj hosting LH.pl i wygeneruj dochód pasywny swojej agencji. Więcej informacji znajdziesz na stronie programu partnerskiego


Artykuł sponsorowany przygotowany przez markę LH.pl