• Zacznij od inwestowania małych kwot. Po osiągnięciu pierwszych zysków stopniowo powiększaj depozyty.
  • Przemyśl, w jaką kryptowalutę warto zainwestować. Wybierz najbardziej obiecującą opcję.
  • Inwestuj przez długi czas. Uzbrój się w cierpliwość i nie nabieraj się na obietnice szybkich zysków.
  • Na bieżąco sprawdzaj wszystkie wiadomości rynkowe i sygnały o możliwych zmianach cen. Szybko reaguj i modyfikuj swoją strategię inwestycyjną.
  • Jeśli chcesz zwiększyć szanse na sukces, skorzystaj z pomocy profesjonalnego kryptorobota. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.

btceuro

Metody, które pozwolą Ci zarobić na kryptowalutach

Jeśli interesujesz się światem inwestycji, prawdopodobnie znasz zasadę “kup i trzymaj”. To bardzo proste działanie, które polega na kupnie waluty, a następnie trzymaniu jej, aż odsetki wzrosną. Po tym czasie możesz sprzedać aktywa z zyskiem.

Inna metoda to zakup i przetrzymywanie z dywidendą. To ciekawy sposób, który polega na zachowaniu waluty w obiegu. Możesz również połączyć obie te metody. Wtedy otrzymujesz dywidendę za przechowywanie, a po dłuższym czasie możesz również sprzedać walutę z zyskiem.

R E K L A M A

Jedną z najpopularniejszych metod na zarabianie na walutach cyfrowych jest kopanie. Cały proces nie wymaga od Ciebie dużego wysiłku. Wystarczy, że zainwestujesz w sprzęt i wprowadzisz odpowiednie ustawienia. Istnieje jednak duża przeszkoda w tej metodzie – potrzebujesz dużego kapitału na sprzęt. Jeśli myślisz poważnie o kopaniu, powinieneś zainwestować w zaawansowane urządzenie, które poradzi sobie z problemami matematycznymi. Zadbaj również o profesjonalny zespół chłodzący. Jeśli będziesz chciał zaoszczędzić, kopanie może potrwać bardzo długo. W tym czasie ktoś inny rozwiąże problem matematyczny i zabierze Ci walutę sprzed nosa.

Kolejna metoda to gra na giełdzie kryptowalut. Ten sposób jest jednak skomplikowany i polecamy go wyłącznie dla zaawansowanych graczy. Każdego dnia inwestor musi przyglądać się wykresom kursów walut. Rynek jest bardzo niestabilny i wystarczy zaledwie kilka godzin, aby sytuacja zupełnie się odwróciła. Jeśli jesteś w stanie poświęcić dużo czasu na monitorowanie rynku, masz szansę na zyski. Osoby, które posiadają wiedzę i doświadczenie w dziedzinie kryptowalut, często zarabiają właśnie dzięki tej metodzie.

Coraz więcej pracodawców oferuje wynagrodzenie w kryptowalutach. Dotyczy to przede wszystkim portali, które piszą o rynku walut cyfrowych. Możesz również wykonywać mikrozadania, za które zleceniodawcy przydzielają aktywa Najczęściej w grę wchodzi przetestowanie aplikacji lub wypełnienie ankiety online.

Powstaje również coraz więcej aplikacji oraz stron internetowych, które traktują bitcoiny jako nagrodę za wykonanie zadania. Możesz klikać w reklamy, a nawet oglądać krótkie filmy.

Kolejny pomysł to wykorzystanie sieci peer-to-peer, aby pożyczać Twoją walutę innym osobom. Żaden rząd, ani oficjalna instytucja nie reguluje kryptowalut, dlatego nie musisz obawiać się kontroli swojej działalności.

Pamiętaj, że zarabianie na kryptowalutach nie jest proste i wymaga czasu. Nie stawiaj sobie celów, które będą trudne do zrealizowania w krótkim czasie. Zacznij od małych kroków, dokładnie przemyśl, która strategia będzie dla Ciebie odpowiednia.

Jak wybrać najlepszą kryptowalutę do inwestowania?

  1. Sprawdź kto stworzył kryptowalutę. Jeśli twórca ma za sobą sukcesy, istnieje duża szansa, że nowy projekt również przyniesie zyski.
  2. Waluta cyfrowa, która wyróżnia się na tle innych, zazwyczaj ma w sobie duży potencjał. Jeśli dużo o niej słychać, prawdopodobnie coraz więcej ludzi zacznie ją kupować i jej cena wzrośnie.
  3. Wysoka kapitalizacja przekłada się na wskaźnik sukcesu. Wybierz taką, która wynosi co najmniej 100 milionów USD.
  4. Jeśli zależy Ci na pewnej opcji, wybierz tą z długą historią. Jeśli waluta wciąż powiększa swoją wartość i zyskuje grono nowych użytkowników, to jest bardziej obiecująca na przyszłość. Nową walutę kupisz bardzo tanio, ale istnieje duża szansa, że aktywa szybko przestaną istnieć.

dotknijbtc

Jak przechowywać kryptowaluty?

Zanim zaczniesz zarabiać na kryptowalutach musisz przemyśleć, gdzie będziesz je przechowywać. To istotna kwestia, ponieważ hakerzy często wykorzystują niewiedzę początkujących inwestorów i próbują przejąć aktywa. Walut cyfrowych nie przechowasz w tradycyjnym banku. Z naszej strony odradzamy również portfele cyfrowe. Najbezpieczniejsze są miejsca offline. Proponujemy folder na komputerze odłączonym od internetu, pendrive lub klucz zapisany na kartce papieru.


Wpis sponsorowany. Autorem artykuły jest serwis kryptoportal.pl