Jak wyglądają statystyki naszego podcastu po 2020r? [s03e25] WWWłaśnie podcast

0:00
Długość nagrania: 37:03
Rozmawiają:

Adrian Jaworek, Łukasz Krebok

Uruchomiliśmy TechStock! Poznaj TechStock, czyli absolutnie darmowe zdjęcia wysokiej jakości... od DailyWeb!

Ostatni odcinek sezonu. Tradycji staje się zadość. Analizujemy ruch oraz omawiamy wyniki za ten sezon.

Na samym początku należą Ci się wielkie podziękowania. Tak, Tobie, naszemu słuchaczowi. Dziękujemy Ci, że nas słuchasz, to sporo dla nas znaczy, że kogoś interesuje to, o czym sobie rozmawiamy. Jak dobrze wiemy tematy potrafią być różne. Z reguły staramy się wejść nieco głębiej w każdą poruszaną kwestię. Widownia jednak stabilnie rośnie. Znaczy to, że da się nas słuchać 😀

Kończymy kolejny sezon, przed nami 4 tygodnie przerwy od publikacji na regenerację i wdrożenie nowych pomysłów. A tych jest całkiem sporo. Szykuje się nam rebranding i zapewne nie uda się wszystkich kanałów na raz zaktualizować, ale spokojnie. To Tylko Podcast. Z czasem będzie coraz lepiej.

R E K L A M A

Największą zmianą, jaką szykujemy jest dodanie wizji. Będziecie mogli nas również zobaczyć i powiązać twarze z głosem. Mamy również nadzieję, że urozmaici to odbiór, przynajmniej tym z Was, którzy na nas trafią na YouTube lub też social mediach.

W tym odcinku natomiast skupiamy się na analizie danych płynących z naszego kanału na YouTube oraz Spotify. Wniosek jest jeden – stabilnie do przodu. I to jest fajne.

Jeszcze raz dzięki, że z nami jesteś i do usłyszenia w sezonie 4!

Linki omawiane w odcinku:
Dane z naszego YT
Dane z naszego Spoti
Pierwsze odcinki WWWłaśnie podcastu gdzie omawialiśmy strony WWW kandydatów na prezydenta tu.

Zobacz także

Naraka: Bladepoint – czy warto sięgnąć po kosztowną grę battle royale? PS Plus Extra i Premium: niektóre gry wkrótce znikną z oferty