Ze względu na wysoką jakość czyszczenia, wiele osób ceni sobie elektryczne szczoteczki. Wielość dostępnych modeli na rynku sprawia jednak, że wybór tej właściwej może sprawić nie lada problem. Szerokim uznaniem wśród klientów cieszą się szeroko nagradzane szczoteczki Oclean, wśród nich Oclean Xpro będąca prawdziwym hitem na YouTube.

W tym artykule przyjrzymy się wybranym modelom szczoteczek do zębów Oclean, tak abyś mógł wybrać tę, która będzie idealna dla Ciebie.

Inteligentna szczoteczka do zębów

Oclean Xpro

Pierwsza inteligentna szczoteczka do zębów z ekranem dotykowym. Szczoteczka Oclean Xpro, osiągająca prędkość obrotową na poziomie 42 000 obrotów na minutę, w zeszłym roku szturmem podbiła YouTube i recenzje portali technologicznych. Niebezpodstawnie – efekt profesjonalnego czyszczenia jamy ustnej, który w przypadku normalnej szczoteczki byłby możliwy do osiągnięcia po miesiącu czyszczenia, jest tu do osiągnicia w przeciągu jedynie 2 minut. Szczoteczka posiada 4 tryby czyszczenia i 32 poziomy intensywności, dzięki czemu użytkownik jest w stanie dopasować jej działanie do osobistych preferencji i przyzwyczajeń. Oclean Xpro wyposażona jest w dotykowy ekran LED, podobny do ekranu Mi Band.

Użytkownicy mogą monitorować efektywność czyszczenia w czasie rzeczywistym, wliczając w to także poziom dotarcia do tzw. strefy ślepej. Warto przy tym wspomnieć, że dzięki wbudowanemu 6-osiowemu żyroskopowi, szczoteczka nie tylko sięga w miesjca w które zwykły odpowiednik nie ma dostępu.

Aplikacja Oclean App dla iOS i Android, pozwala na stworzenie indywidualnego programu szczotkowania zębów. Użytkownik ma możliwość skorzystania z jednego z 20 predefiniowanych planów nastawionych na takie cele, jak czyszczenie i wybielanie zębów, czy też masaż dziąseł, lub też stworzenie autorskiego planu dostosowango do własnych potrzeb.

Oclean Xpro Elite

Oclean Xpro Elite to pierwsza inteligentna elektryczna szczoteczka do zębów z certyfikatem „Quiet Mark” przyznawanym przez Noise Abatement Society. Najnowszy produkt z serii Oclean Xpro jako jedyny posiada zintegrowaną technologię pozwalającą na redukcję hałasu.

Oclean Xpro Elite wyposażona jest w dotykowy ekran LCD, a także funkcje znane z innych produktów serii Xpro, takie jak wykrywanie ślepej strefy oraz możliwość tworzenia spersonalizowanych planów higieny za pomocą aplikacji. Ponadto mamy tu do czynienia z ultradźwiękową technologią aktywnej redukcji szumów Whisper Clean 2.0, która utrzumując częstotliwości dźwiękowe poza słyszalności człowieka sprawia, że szczoteczka, nawet pracując na najwyżyszch obrotach, utrzymuje hałas poniżej 45db.

Jako flagowy produkt, Oclean Xpro Elite posiada w pełni zmodernizowany system czyszczący, w którego skład wchodzą:

 • diamentowe włosie DuPont, usuwające płytkę nazębną głęboko między zębami
 • 26% więcej włosia w porównaniu do innych produktów serii
 • 6-cio milimetrowe wychylenie główki szczoteczki pozwalające na pokrycie większej powierzchni podczas czyszczenia.

Dzięki dopracowaniu tych szczegółów skuteczność czyszczenia płytki nazębnej w Oclean Xpro Elite wzrosła aż o 300%.

Warto wspomnieć także także o technologii bezprzewodowego ładowania, zapewniającą szybkie i skuteczne ładowanie szczoteczki. Już 3,5 godzinne ładowanie zapewnia żywotność baterii do 40 dni.

Oclean Xpro i Oclean Xpro Elite będą idealne dla tych, którzy:

 1. chcą poprawić swój nawyk szczotkowania zębów i zwiększyć zdrowie jamy ustnej
 2. mają większe wymagania gadżetowe, lubią korzystać z opcji „smart”
 3. są wrażliwi na hałas

 

Produkty dla początkujących

Oclean F1

Niższy budżet nie musi być więć przeszkodą w doborze odpowiedniego produktu. Zgodnie z ideą wykorzystania innowacji technologicznych w imię poprawy zdrowia jamy ustnej, wszystkie produkty Oclean, niezależnie od półki cenowej, wyposażone są w silniki bezszczotkowe maglev, zapewniające wyjątkową wydajność czyszczenia.

Jeśli szukasz „opcji startowej” w nieco niższym przedziale cenowym – Oclean F1, jedyny produkt w ofercie Oclean poniżej 20 dolarów, będzie idealnym rozwiązaniem.

Dzięki silnikowi o prędkości 36 000 rpm i umiarkowanie twardemu włosiu, Oclean F1 może skutecznie usuwać płytkę nazębną. Szczoteczka oferuje przy tym trzy tryby pracy (wybielanie/czułość/czyszczenie) oraz wszystkie standardowe funkcje znane z innych produktów Oclean: m.in. przypominanie o zmianie miejsca szczotkowania po 30s i minutnik informujący o zakończeniu szczotkowania. Ostatnie dwie funkcje mają zapobiec uszkodzeniom zębów spowodowanym niewłaściwym czasem szczotkowania.

Oclean F1 posiada baterię 800mAh, która po dwugodzinnym ładowaniu zapewnia 30-dniowy okres pracy. Model idealnie nadaje się do podróży, ponieważ jest wodoodporny (IPX7), a jego waga wynosi jedynie 98g.

Oclean Air2

Oclean Air2 to pierwsza elektryczna szczoteczka do zębów tego typu z technologią wyciszania. Podobnie jak Xpro Elite, jest wyposażona w ultradźwiękową technologię aktywnej redukcji hałasu Whisper Clean, która utrzymuje dźwięk urządzenia poniżej 45db. Miękkie włosie o dużej gęstości dociera głęboko w zęby, chroniąc dziąsła. Oclean Air2 oferuje dwa tryby czyszczenia dopasowane do codziennych potrzeb, a 2,5 godzinny cykl ładowania zapewnia 30 dniową pracę urządzenia. Wszystko to w cenie zaledwie 25USD.

Jeśli nie możesz znieść hałasu swojej szczoteki do zębów, Oclean Air2 jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Oclean F1 i Oclean Air2 będą świetną opcją dla osób, które:

 1. szukają swojej pierwszej elektrycznej szczoteczki do zębów
 2. mają wrażliwe dziąsła
 3. wymagają od swoich urządzeń długiej żywotności baterii
 4. potrzebują rozwiązania na każdą kieszeń.

Rozsądna cena, nowatorskie funkcje, wysoka jakość i dobrze zaprojektowany wygląd – nie bez powodu produkty Oclean wyróżniają się wśród konkurencji. Czy zdecydowałeś już, która z nich jest dla Ciebie odpowiednia?

Super inteligentna szczoteczka do zębów Oclean Xpro Elite zadebiutowała niedawno (29 marca) na Aliexpress, Amazon i eBay. Do 20 kwietnia będzie ją można kupić w promocyjnej cenie 59,99 USD. Po zakończeniu promocji jej cena wzrośnie do 69.99 USD, co i tak nie jest zbyt wygórowaną kwotą, zwłaszcza w porównaniu do konkurencyjnych produktów.

Do 20 kwietnia, kupujący mogą liczyć na także na dodatkowe korzyści:

 1. Do każdego zamówienia dołączane są dwie główy szczoteczki.
 2. Codziennie 5 klientów wyłonionych drogą losowania otrzyma zwrot kosztów zamówienia.
 3. Osoba z najwyższą kwotą zamówienia smartfone Xiomi M3 o wartości 169 USD za darmo.