Mrozy za oknem? Nie chce się spacerować? Okej, w dzień trzeba, szczególnie po tłustym czwartku, ale już wieczór… Wieczór to czas na nowości Netflix. Seriale i filmy pojawiają się tam dzień w dzień, a my śledzimy na bieżąco to, co warto obejrzeć.

Jeśli macie jakieś zaległości serialowe, albo też filmowe to pora je nadrobić. W tym roku na Netflix co tydzień pojawiać się będzie nowy film oryginalny Netflixa, a o tych na licencji nie wspominając. Maniacy filmowi nie powinni zatem się nudzić, a każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. No to co? Lecimy z tym.

Nowości na Netflix tuż w sam raz na weekend walentynkowy (i nie tylko)

Na celowniku

Ocena IMDB: 5,4/10

Wyjazd na narty miał ożywić ich związek. Teraz oczekująca dziecka młoda para musi uciekać przed bezwzględnymi zabójcami.

Miłość do kwadratu

Ocena IMDB: 4,9/10

Popularny dziennikarz i kobieciarz zastanawia się nad swoimi wyborami życiowymi, gdy zakochuje się w prowadzącej podwójne życie modelce.

Capitani

Ocena IMDB: 7,8/10

W luksemburskiej wiosce, w której każdy ma swój sekret, szorstki inspektor policji Luc Capitani prowadzi dochodzenie w sprawie podejrzanej śmierci 15-letniej dziewczyny.

Pieczemy z Nadiyą

Ocena IMDB: 6,2/10

Smakowite ciasta i pieczywo aż pachną z ekranu, gdy Nadiya Hussain z radością — i z pokrewnymi twórczymi duszami — zabiera się za pieczenie.

Podróż Xico

Ocena IMDB: 6,1/10

https://www.youtube.com/watch?v=_efRzM0LExM

Przyjaciele Copi i Gus chcą uratować miejscową świętą górę przed zachłanną korporacją. Okazuje się, że kluczem do sukcesu ich misji jest wierny psiak Copi, Xico.

Dani Rovira: Odio

Ocena IMDB: brak

Podczas przezabawnego występu w ojczystej Maladze komik Dani Rovira bez ogródek rozprawia się z nonsensowną nienawiścią, jaką żywią do siebie ludzie.

Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze

Ocena IMDB: brak

Zbliża się koniec szkoły. Lara Jean wraca z rodziną z Korei i zastanawia się nad wyjazdem na studia — z Peterem lub bez niego.

Pogrzeby u Bernardów

Ocena IMDB: brak

W tym reality show kłótliwa, ale serdeczna rodzina Bernardów zarządza niedrogim domem pogrzebowym, pomagając pogrążonym w żałobie rodzinom pożegnać się z bliskimi.


Posłuchaj nas!