Zobaczcie, co obejrzeć w weekend na Netflix

Serwis Netflix stale dostarcza nam olbrzymie porcje nowości. Nie zawsze są to idealnie skrojone produkcje, ale zazwyczaj trafiają do swojej, dedykwoanej grupy odbiorców.

R E K L A M A

W samym 2021 roku ma pojawić się ponad 60 filmów oryginalnej produkcji Netflixa. Oznacza to, że co tydzień będzie premiera minimum jednego filmu. Tak też było i w tym tygodniu, ale oprócz filmów – sporo seriali. Zobaczcie nowości.

Country niania

Gdy jej kariera zbacza z toru, aspirująca piosenkarka country przyjmuje pracę jako opiekunka piątki przesłodkich dzieciaków, których tata jest przystojnym wdowcem.

Sky Rojo

Tragiczne wydarzenie sprawia, że trzy kobiety muszą salwować się szaloną ucieczką przed swoim alfonsem, jego pachołkami oraz własną mroczną przeszłością.

The Yin Yang Master

Mistrz yin-yang Qing Ming i okryty hańbą strażnik Yuan Boya łączą siły, żeby rozprawić się z demonicznym zagrożeniem i ujawnić spisek w zwaśnionych królestwach.

Żadnych dzieci

Jego ukochana wprost nie znosi dzieci, więc jego dziewięcioletnia córka proponuje, że będzie udawać jego siostrę. To musi wypalić, prawda?

Prawdziwa historia amerykańskiej legendy

Bohaterem tego filmu biograficznego jest słynny baseballista Jackie Robinson, który w 1947 r. został pierwszym w XX wieku czarnym zawodnikiem Major League.

10 000 lat przed naszą erą

Wojowniczy łowca mamutów D’Leh wyrusza w szalenie niebezpieczną podróż, aby uratować ukochaną kobietę z rąk nikczemnego watażki i ocalić swoją wioskę.

Gdzie jest koza?

Dwaj gliniarze nieudacznicy wpadają w tarapaty, gdy podczas poszukiwań kozy Celestiny — ukochanej maskotki miasteczka — wchodzą w drogę niebezpiecznym przestępcom.

Nate Bargatze: The Greatest Average American

Nate Bargatze ma wyrobioną opinię na temat stand-upów przez Zoom, hotelowych śniadań, lam na polu golfowym i nowej matematyki. Opowiada też, jak zgubił telefon.

Zabójcze złudzenia

Zmagająca się z niemocą twórczą autorka bestsellerów zatrudnia nową nianię do swoich dzieci. Wkrótce granice między fikcją a rzeczywistością zaczynają się zacierać.