Jak przywrócić stary wygląd Allegro?

Jak przywrócić stary wygląd Allegro?

Opublikowano 7.11.2011 9:30 Aktualizacja: 11.04.2013 16:21 - 3


Wielka złość i niezadowolenie – to delikatnie mówiąc, emocję większości użytkowników najpopularniejszej w naszym kraju platformy aukcyjnej – Allegro. Wszystko za sprawą zmiany domyślnego interfejsu, o którym na blogu także pisałem.

Na moim blogu, czytelnicy również wydali swoje opinie na temat zmiany. Delikatnie rzecz ujmując – zadowolonych nie było wielu ;-)

Użytkownicy narzekają głównie na przytłaczająca ilość informacji, znajdująca się w jednej części strony. Najczęściej pojawiał się także zarzut, że usunięte lokalizację produktu. Ten ruch z punktu widzenia Grupy Allegro, miał spowodować utrudnienie rozliczeń poza platformą aukcyjną. Jak widać monopolista może robić co dla niego wygodne.

Allegro zmiany uzasadnia przeprowadzeniem analizy najczęściej klikalnych elementów na stronie aukcji przedmiotu i kierując się naszym dobrem umieszcza je w jednym miejscu, by zwiększyć nasz komfort. Szkoda, że unikalny wygląd Allegro, stał się powielonym tworem serwisów typu Ebay.

Możliwości wyboru domyślnej skórki właściciel nam nie dał. Czy istnieje w takim razie możliwość powrotu do starego wyglądu? Istnieje – jak zapewnia właściciel serwisu allepadaka. Jeżeli korzystacie z przeglądarki Firefox i wykonacie operacje, które dostępne są na stronie allepadaka, powrót do poprzedniego stylu będzie możliwy.

Więcej o zmianie wyglądu w 2013 roku.

Wieści z Rozładowani.pl