Jak prowadzić rozmowy rekrutacyjne zdalnie? [e-book]

Jak prowadzić rozmowy rekrutacyjne zdalnie? [e-book]

Opublikowano 19.03.2020 13:51 -


Tak, będę dalej wychwalał, bo są ku temu okazje. Chwaliłem Adobe za darmowy pakiet CC, pisałem o Empiku, który daje za darmo dostęp na dwa miesiące do usługi Empik Premium, pisałem też o Google, które udostępnia za darmo narzędzia i prowadzi darmowe szkolenia, a teraz pochwalę Pracuj.pl. Serwis udostępnia darmowy e-book o rekrutacji.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wspomniany e-book dedykowany jest rekrutacji zdalnej. Wiele osób (a przede wszystkim firm) zastanawia się teraz jak prowadzić rekrutację zdalnie? Pracuj.pl wychodzi naprzeciw takim pytaniom i pojawił się właśnie poradnik.

“Masz aktywne bądź zaplanowane rekrutacje do swojej firmy? Nie przekładaj rekrutacji i spotkań „na później”. Wykorzystaj formę procesu rekrutacyjnego online, w tym również zdalnej rozmowy rekrutacyjnej.

Przygotowaliśmy e-book, w którym dowiesz sie m.in.:

  • jak technicznie przygotować się do zdalnego spotkania z kandydatami;

  • jak Pracuj.pl wspiera bieżące i przyszłe rekrutacje;

  • jak przygotować się do rozmowy online z kandydatem;

  • jakie są zasady skutecznego spotkania online.”

Praca zdalna w domu – jak nie zwariować podczas kwarantanny?

Według mnie idealne rozwiązanie, które pozwoli na zachowanie ciągłości zatrudnienia i rekrutacji, a co za tym idzie – uchroni firmę przed paraliżem. Oczywiście sama rekrutacja nie uchroni firm przed zbliżającym się spowolnieniem gospodarczym, ale to już zupełnie inna kwestia.

Darmowy e-book o tym, jak prowadzić rekrutację zdalnie, można pobrać pod tym linkiem. Mała rzecz, a ucieszy niejednego pracodawcę.

źródło: materiały prasowe Pracuj.pl

Wieści z Rozładowani.pl