W związku z tym, że popularny amerykański Black Friday już właściwie pojutrze (a za kilka dni Cyber Monday), postanowiłem rozejrzeć się co ciekawego z tej okazji znajdzie czytelnik DailyWeb. Abstrahując od dóbr materialnych, których jest także ogrom, to atrakcyjną cenę oczywiście zabiją koszty wysyłki czy cło (przy większych wartościach przedmiotów). Dlatego też skupiłem się na promocjach dotyczących WordPressa, już niezależnie czy to wtyczki czy szablony i przygotowałem listę najbardziej atrakcyjnych ofert poniżej. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie, bo rabaty, szczególnie te 50% wyglądają naprawdę interesująco!

WPEka

wpekaSerwis WPEka oferuje 50% na dostęp do wszystkich swoich szablonów czy pluginów. W bazie znajduje się 26 interesujących, komercyjnych szablonów i 46 pluginów. Co ważne kupując dostęp, macie dostęp do serwisu na zawsze :-)

Kod kuponu: WPEKABF14

Adres: WPEka.com

ThemeFurnace

tfurnance
Kolejna zniżka na dołączenie do serwisu ThemeFurnace. Do dyspozycji niespełna 15 szablonów, które nie wypadają źle.

Kod kuponu: THANKSGIVING

Adres: ThemeFurnace.com

Frogs Themes

frogsthemes
Serwis oferuje także 50% zniżki na dołączenie do serwisu. W ramach jego otrzymujesz dostęp do 18 szablonów. Co ciekawe, możesz kupić każdy szablon z osobna, ale zupełnie się nie opłaca ;-)

Kod kuponu: blackfri2014

Adres: FrogsThemes.com

 ThemeShift

themeshift
Serwis ThemeShift z okazji czarnego piątku oferuje także 50% zniżki, w tym wypadku jednak na każdy wybrany szablon, a jest w czym wybierać.

Kod kuponu: TS-BF-2014

Adres: ThemeShift.com

Theme Jug

themejung
50% zniżki na każdy szablon w serwisie Theme Jug.

Kod kuponu: tjblackfriday

Adres: Themejug.com

Magazine3

magazine3
Serwis Magazine 3 ma dwie oferty na czarny piątek. Pierwsza z nich do 40% na wybrany szablon, lub 10% na dołączenie do serwisu i uzyskanie tym samym dostępu do wszystkich szablonów

Kod kuponu: BIGDISCOUNT2014 (40% na szablon) i MEMBERSHIP10OFF (10% na członkostwo)

Adres: Magazine3.com

Photocrati

117
W najbliższy piątek zniżka obejme całą ofertę serwisu Photocrati, więc kupon nie będzie potrzebny. Do dyspozycji ponad 60 szablonów.

Kod kuponu: nie dotyczy

Adres: Photocrati.com

Cyber Chimps

cyberchimps
Serwis Cyber Chimps oferuje 30% na wszystkie swoje szablony.

Kod kuponu: internet

Adres: CyberChimps.com

ThemeLead

themeleadSkromny zestaw szablonów, gdyż jest ich raptem kilka – jednak zdecydowanie mogą się podobać. Rabat wynosi 40% i jest on na wszystkie wersje szablonu Pi.

Kod kuponu: bf2014

Adres: ThemeLead.com

TeslaThemes

tesls
Moim zdaniem serwis z jednymi z ładniejszych szablonów do WordPress. Co ważne jest ich także spory wybór. Rabat jest zarówno na dołączenie jak i na pojedynczy szablon. Wysokość rabatu: 50%

Kod kuponu: WEEKENDSALE14

Adres: TeslaThemes.com

Graph Paper Press

graph
Zniżka może i nie największa, bo raptem 35%, ale być może ktoś znajdzie coś dla siebie.

Kod kuponu: BFCM2014

Adres: GrapPaperPress.com

Jak widzicie jest w czym wybierać, a ceny są zdecydowanie atrakcyjne, zachęcające do zakupów. Dziwie się szczerze, że giganci tacy jak ThemeForest czy Creative Market nie przygotowali nic dla swoich użytkowników. W końcu to oni napędzają sprzedaż dóbr elektronicznych związanych z web-designem czy ogólnie pojętym WordPressem. Na całe szczęście są na rynku także mniejsi gracze, którzy jak się okazuje są zdecydowanie bardziej elastyczni. Na koniec dodam, że w przygotowaniu mam także analogiczny zestaw na Black Friday, tylko poświęconym wtyczkom, stay tuned.