Jabra 85t z zaawansowanym ANC już dostępne w Polsce

Opublikowano 3.12.2020 12:26 -


Zaprezentowany niedawno topowy model słuchawek od Jabra, oznaczone numerem 85t są już dostępne w naszym kraju. Za 999 zł otrzymamy zaawansowany system ANC z mikrofonem wewnętrznym i rozbudowanym sterowaniem, udoskonalony kształt i 12 mm przetwornik w tak niewielkiej budowie. Jeżeli nie kupiliście sobie nowych słuchawek na Black Friday, to warto się nimi zainteresować.

Nie tak dawno model Jabra 75t otrzymał aktualizację, która dodała funkcję ANC do słuchawek, które wcześniej jej nie posiadały. Ich możliwości jednak są dalekie od tego co oferują Jabra 85t, dzięki podzespołom dobranym pod system aktywnej redukcji szumu.

Jabra 85t

Najnowszy model od Jabra to słuchawki dokanałowe o konstrukcji półotwartej. Taka forma redukuje uczucie zatkania, ale przy tym blokuje większość dźwięków z zewnątrz. Muzykę dostarczą do naszych uszu 12-milimetrowe przetworniki, które gwarantują mocny bas i szeroki zakres reprodukowania dźwięków. Poprzez dedykowaną aplikację Jabra Sound+ można dopasować brzmienie do własnych rekomendacji

Jabra Elite 85 Exploded View LB

Kształt Jabra 85t został dopasowany na podstawie tysięcy skanów uszu i choć na pierwszy rzut oka nie różni się znacząco od poprzednika, różnica ma być wyczuwalna.

Jabra Elite 85 Angle 3 Charging Unit LB Titanium Black

Etui na słuchawki są oczywiście również przenośnym powerbankiem, który możemy naładować bezprzewodowo. Naładowane do pełna słuchawki oraz etui pozwala na 25h grania z włączonym ANC.

ANC w wersji PRO

Systemów aktywnego odszumiania jest tyle ilu producentów słuchawek. Jabra podeszła do tematu bardzo kompleksowo. Ich model 85t został wyposażony aż w 6 mikrofonów, po 3 na każde ucho. Każda ze słuchawek ma 2 mikrofony zewnętrzne i 1 wewnętrzny. Taka konfiguracja pozwala w bardzo dokładny sposób wyciąć hałas tła, a następnie zweryfikować jak dobrze to wyszło (poprzez mikrofon wewnętrzny). Takie działanie ze sprzężeniem to aktualnie najlepsza forma ANC dostępna na rynku i oferowana tylko w topowych produktach.

Jabra Elite 85 Angle 2 LB Titanium Black

Jabra 85t poza zapleczem podzespołów, oferuje również zaawansowany system sterowania systemem ANC. W przeciwieństwie do większości konkurencji aplikacja pozwala sterować siłą odszumiania, jak i siłą przepuszczania dźwięku w trybie Hear Through.

Cena i dostępność

Jabra 85t jest dostępna od wczoraj  w wybranych sieciach handlowych w Polsce w cenie 999 zł w wersji tytanowo-czarnej. Na początku roku 2021 dołączy do oferty kolor złoto-beżowy, miedziano-czarny, czarny i szary.

Wieści z Rozładowani.pl