J.J. Abrams wyprodukuje serię Justice League Dark i spin-off "Lśnienia" dla HBO Max

J.J. Abrams wyprodukuje serię Justice League Dark i spin-off “Lśnienia” dla HBO Max

Opublikowano 17.04.2020 13:46 -


Cieszą tego typu informacje bez wątpienia. W dobie światowej pandemii, kiedy wielu producentów ogłasza wycofywanie filmów z kin, dowiadujemy się, że J.J. Abrams wyprodukuje minimum trzy seriale dla HBO Max.

Wśród produkcji ma pojawić się seria Justice League Dark, a także (dla niektórych przede wszystkim) spin-off kultowego “Lśnienia”. Abrams podejmuje się produkcji razem ze swoją żoną, Katie McGrath i studiem Warner Bros.

Trzy pozycje od J.J. Abramsa dla HBO Max

Pierwszy z seriali to “Duster”, który osadzony będzie w latach 70. ubiegłego wieku. Fabułą opowiadać będzie o kierowcy syndykatu przestępczego.

Wspomniany spin-off “Lśnienia” to serial “Overlook”. Tytuł produkcji to jednocześnie nazwa hotelu, w którym rozgrywa się akcja powieści Stephena Kinga, która została wydana w 1977 roku.

Trzecia pozycja nie ma na razie oficjalnego tytułu, ale ma być osadzona w świecie “Mrocznej Ligi Sprawiedliwości”. Ciemniejszą stronę Ligi poznaliśmy w 2011 roku w DC Comics. W serialu zatem mogą pojawić się takie postaci jak John Constantine, Zatanna, Deadman i Swamp Thing.

HBO GO zaskakuje – kilka nowości w środku tygodnia

HBO Max w Polsce?

Na razie nie jest pewne czy platforma pojawi się w naszym kraju. W przyszłym miesiącu będzie debiut HBO Max w Stanach Zjednoczonych, a jeszcze w tym roku w Europie. Wszystko jednak owiane jest dość sporą tajemnicą, bo kilka tygodni przed startem, Amerykanie nie znają po pierwsze dokładnej daty premiery, a także ceny usługi.

źródło: hollywoodreporter.com

Wieści z Rozładowani.pl