Po jej zainstalowaniu otrzymujemy dodatkową ikonę w przeglądarce, po której kliknięciu ukryjemy czarny pasek administratora WordPress, który pojawia się po zalogowaniu w górnej części strony. Oczywiście ponowne kliknięcie przywraca wspomniany pasek z powrotem. Proste, prawda?

Doszukując się jej wykorzystania, na myśl przychodzi mi tylko sytuacja w której szlifujemy nowy szablon, a ona zwyczajnie nam przeszkadza. Szczególnie dotyczy to sytuacji, kiedy posiadamy w szablonie fixed header, czyli nagłówek przewijający się z resztą strony, wówczas pasek WordPressowy, nachodzi na niego, co może być frustrujące. Polecam :-)

[s_button url=”https://chrome.google.com/webstore/detail/wordpress-admin-bar-contr/joldejophkhmeajgjenfnfdpfjkalckn” target=”blank” style=”soft” background=”#3cbabe” size=”4″ radius=”0″ icon=”icon: eye” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Demo[/s_button] [s_button url=”https://chrome.google.com/webstore/detail/wordpress-admin-bar-contr/joldejophkhmeajgjenfnfdpfjkalckn” target=”blank” style=”soft” background=”#3cbabe” size=”4″ radius=”0″ icon=”icon: download” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Pobierz[/s_button]


Posłuchaj nas!