Jak donosi serwis MacRumors, otrzymali na swoje skrzynki redakcyjne realne zdjęcie etui. Na opakowaniu jest napisane „New iPhone 4.7″ 2020” co sugeruje, że producent etui (UAG) nie zna dokładnej nazwy nowego modelu od Apple. Nie powinno to dziwić, bo jak słusznie zauważa MacRumors, takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości, a chodzi o to, aby w dniu premiery było dostępne etui od najlepszych producentów.

Kiedy iPhone SE2?

Według informacji, które otrzymał serwis, sprzedawcy w sklepach „BestBuy” dostali embargo na sprzedaż tego konkretnego etui dopiero od 5 kwietnia. Sugeruje to zatem, że nowy iPhone miałby pojawić się w tym tygodniu.

Apple rozważa przesunięcie premiery iPhone’a 12 o „kilka miesięcy”

W normalnych czasach nie byłoby w tym nic dziwnego, bo Apple już przyzwyczaiło do tego, że z dnia na dzień przygotowuje premierę i produkt trafia do sklepów. Jednak normalne czasy, to na tę chwilę przeszłość, a jak zachowa się producent w obliczu kryzysu, który wywołała pandemia Covid-19?

iphone2020case
źródło: macrumors.com

To powinno się wyjaśnić w ciągu najbliższych dni. Już kilka tygodni temu informowaliśmy, że nowy iPhone powinien pojawić się właśnie na przełomie marca i kwietnia. Według plotek jednego z niemieckich serwisów prezentacja iPhone’a miała się odbyć dzisiaj, 31 marca.

Apple Final Cut Pro X i Logic Pro X za darmo na trzy miesiące!

Sprzeczne natomiast z tymi doniesieniami jest pojawienie się systemu iOS 13.4 już tydzień temu. Zazwyczaj było tak, że aktualizacja pojawiała się razem z nowym modelem. Logiki jednak w aktualnej sytuacji bym się nie doszukiwał, dlatego uważam, że dalej wielce prawdopodobne jest pojawienie się nowego iPhone’a właśnie w tym tygodniu.

źródło: macrumors.com