iPhone 12 z portem Lightning a nie USB-C, za rok - iPhone bez portu

Opublikowano 27.05.2020 8:04 -


Bez wątpienia zaczyna się gorący okres, jeśli chodzi o plotki na temat nowego iPhone'a. Informacje będą się nasilały, bo do premiery już zaledwie kilka miesięcy - zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i iPhone 12 pojawi się na jesieni.

Dzisiaj pojawiły się kolejne przecieki i plotki. Sugerują one, że nowy iPhone 12 pojawi się nie z portem USB-C (jak oczekiwano), ale dalej z portem Lighting. Stary port miałby zostać wycofany za rok i to całkowicie - w zamian za niego nie pojawiłoby się żadne gniazdo. Takie rewelacje podaje znany leaker na Twitterze (@choco_bit).

Finalna wersja iOS 13.5 – lista nowości i poprawek (FaceID rozpozna twarz w masce)

iPhone 13 tylko z bezprzewodowym ładowanie?

Informacje o całkowitej rezygnacji z portów ładowania pojawiały, się z tego co pamiętam już przy iPhonie X. Ten pojawił się z gniazdem, jedenastki także. Dwunastka na pewno będzie miała gniazdo, a jak będzie z pechową trzynastką?

W przyszłorocznym modelu oprócz bezprzewodowego ładowania ma pojawić się także inteligentne bezprzewodowe przesyłanie danych. Na razie nic więcej nie wiadomo na temat technologii.

Plotek jest dość sporo, dlatego staramy się pisać tylko o tych, które wydają się wiarygodne. Informacje o łączu Lightning w iPhone 12 pojawiają się w wielu źródłach i wiele na to wskazuje, że takie właśnie gniazda otrzymamy podczas jesiennej premiery nowego iPhone'a.

źródło: MacRumors

Wieści z Rozładowani.pl