iPhone 12: wyciekły zdjęcia metalowych odlewów najnowszego modelu od Apple

Opublikowano 16.06.2020 12:28 -


Jesień zbliża się wielkimi krokami. Dla fanów i użytkowników urządzeń od Apple ten okres jest najciekawszy. Zazwyczaj we wrześniu wychodzą najnowsze modele iPhone. W tym roku premiera iPhone 12 może się opóźnić, ale według plotek nie będzie to później niż październik. Właśnie wyciekły fotki metalowych odlewów dwunastki.

Zdjęcia pojawiły się na Twitterze, a zamieścił je użytkownik @Jin_Store. Nia ma konkretnej informacji jakie jest dokładne źródło prezentowanych fotek, ale komentarze wskazują na to, że możliwe iż jeden z producentów akcesoriów pozwolił sobie na publikację.

Lighting dalej w iPhone 12?

Jak widać na zdjęciach są trzy rozmiary iPhone'a 12 - tyle, ile ma pojawić się na jesieni. Opublikowane nie tak dawno plotki sugerują, że nowy iPhone 12 pojawi się nie z portem USB-C (jak oczekiwano), ale dalej z portem Lighting. Stary port miałby zostać wycofany za rok i to całkowicie – w zamian za niego nie pojawiłoby się żadne gniazdo. Takie rewelacje podaje znany leaker na Twitterze (@choco_bit).

IPHONE 13 TYLKO Z BEZPRZEWODOWYM ŁADOWANIEm?

Informacje o całkowitej rezygnacji z portów ładowania pojawiały, się z tego co pamiętam już przy iPhonie X. Ten pojawił się z gniazdem, jedenastki także. Dwunastka na pewno będzie miała gniazdo, a jak będzie z pechową trzynastką?
W przyszłorocznym modelu oprócz bezprzewodowego ładowania ma pojawić się także inteligentne bezprzewodowe przesyłanie danych. Na razie nic więcej nie wiadomo na temat technologii.

Którą “jedenastkę” wybrać? iPhone 11 vs iPad 11. Ja wybrałem!

iPhone 12 nadzieją na idealny model?

Jeśli chodzi o mnie, to właśnie takie mam nastawienie. Poprzednia wersja, czyli iPhone 11 zawiódł mnie, ale nie funkcjonalnie - po prostu nie było tam zbyt wiele przełomowych rozwiązań i ewidentnie pokazywał, że Apple tym razem goniło konkurencję, a nie na odwrót.

Jak będzie w tym roku? Oczekuję nowości - LiDAR, porządny, szerokokątny obiektyw i przede wszystkim - nowy design. Wiele wskazuje na to, że iPhone 12 będzie podobny do iPada Pro - kanciaste boki. Jeśli tak będzie - biorę go w ciemno!

Wieści z Rozładowani.pl