iPhone 12 Pro na renderach wygląda zacnie!

iPhone 12 Pro na renderach wygląda zacnie!

Opublikowano 30.09.2019 15:42 -


Parę dni temu pisałem o pierwszym prototypie iPhone’a 12, a teraz pojawiają się już rendery. Przyznaję, że jeśli faktycznie tak będzie wyglądał przyszłoroczny iPhone to po 1. będę mega zadowolony z decyzji, że nie kupiłem „jedenastki”, a po 2. na pewno kupię 12 Pro!

iPhone 11 od pierwszych przecieków był krytykowany za wygląd. Przede wszystkim chodziło o zbyt topornie wyglądające plecki i nałożony tam kwadrat z aparatami. Pierwsze rendery iPhone 12 Pro pokazują, że da się zrobić to o wiele lepiej, jeśli tylko się chce.

Przypuszczam, że pojawienie się takich fotek może spowodować spadek sprzedaży tegorocznych flagowców, ale chyba nawet sam Tim Cook nie wierzy w sukces jedenastek. Zaprezentowane rendery stworzył dość znany leaker, a jednocześnie gafik, Ben Geskin. Wykorzystał do tego publikowane newsy, które mówiły o tym, że Apple testuje już 6,7-calowego iPhone’a 12 Pro. Pisałem o tym w ubiegłym tygodniu, na uwagę zasługuje tam fakt, że smartfon ma być pozbawiony notcha, a przednie aparaty mają zmieścić się na górnej ramce.

Druga z informacji, jakie się ostatnio pojawiały, to fakt, że iPhone 12 ma być ukłonem w kierunku iPhone’a 4, oczywiście, jeśli chodzi o wygląd. Wizualizacje przedstawiają nam dwa iPhone’y Pro: 5,4-calowy i 6,7-calowy.

Zobaczcie rendery:

źródło: Twitter

Wieści z Rozładowani.pl