Akumulator w 12 Pro Max ma baterię 3687 mAh, a 11 Pro Max posiadał 3969 mAh. Informacje te pojawiły się w dokumentacji złożonej przez Apple do TENAA, czyli chińskiego odpowiednika amerykańskiej Komisji Łączności.

Sprawę dostrzegli redaktorzy serwisu MacRumors, którzy przejrzeli dokumentacje. Dowiadujemy się z niej, że iPhone 12 Pro Max posiada aż 6 GB pamięci RAM. Specyfikacja urządzenia sugeruje jednak, że iPhone 12 Pro Max powinien być równie wydajny, jak poprzednik. Zapewnia on nawet 20 godzin odtwarzania wideo.

Wszystko oczywiście potwierdzi się dopiero po pierwszych recenzjach, jednak wiele wskazuje na to, że będzie to model najwyższy jakościowo.

IPHONE 12 PRO MAX

Kiedy rok temu na rynku pojawił się model iPhone 11 Pro i 11 Pro Max różnica była niewielka. Nie chcąc wnikać w detale smartfonów najważniejszą różnicą była wielkość i na tym byśmy poprzestali. Aparaty takie same, parametry również. Bateria i ekran – tutaj na plus na „Plusa”. Inaczej jest w tym roku.

ip 12

IPHONE 12 PRO VS IPHONE 12 PRO MAX

Oba modele różnią się przede wszystkim systemem aparatów. Model „podstawowy” iPhone 12 Pro posiada obiektyw szerokokątny z przysłoną f 1,6. Model wyższy, czyli iPhone 12 Pro Max to już inna bajka, tutaj mamy do czynienia z obiektywem z przysłoną f 1,6, ale już sensor jest większy o prawie 50%. Pozwoli to rzecz jasna na wykonywanie lepszych fotografii w kiepskich warunkach oświetleniowych. Pro Max posiada także inny teleobiektyw, w porównaniu z Pro jest tutaj ogniskowa odpowiadająca 65mm (dla 52mm przy wersji Pro).

Na tle innych smartfonów iPhone 12 Pro Max zdaje się zostawiać konkurencję daleko w tyle. Zaznaczam jednak, że konkretne wnioski wyciągnąć będziemy mogli dopiero po pierwszych recenzjach.

IPHONE 12 PRO I 12 PRO MAX – DOSTĘPNOŚĆ

iPhone 12 Pro dostępny będzie w czterech wariantach kolorystycznych (grafitowy, srebrny, złoty, pacyficzny) a także 3 wielkościach pamięci (128, 256 i 512 GB). Zamówienia na ten model można będzie składać już od piątku, 16 października, a do sklepów trafi on 23 października.

Inaczej jest w przypadku modelu iPhone 12 Pro Max. Tutaj także 4 kolory (grafitowy, srebrny, złoty, pacyficzny) a także 3 wielkościach pamięci (128, 256 i 512 GB). Zamówienia ruszają jednak dopiero 6 listopada, a w sklepach ten smartfon pojawi się 13 listopada.

Model iPhone 12 Pro to koszt 5199 złotych, a model iPhone 12 Pro Max to cena 5699 złotych.

źródło: MacRumors


Posłuchaj nas!