iPhone 12 mini - kolejne doniesienia wskazują na taką nazwę najmniejszej wersji nowego smartfona Apple

Opublikowano 28.09.2020 7:59 Aktualizacja: 14.11.2020 10:49 -


Ciągle czekamy na informację dotyczącą premiery nowych modeli iPhone’ów. W tym czasie docierają do nas kolejne doniesienia na ich temat. Najnowsze potwierdzają, że najmniejszy iPhone 12 będzie nazwany Mini.

Im bliżej prezentacji nowych smartfonów od Apple, tym więcej pojawia się przecieków. Dotychczasowe wskazują, że do sprzedaży trafią 4 modele iPhone 12. Niestety ciągle czekamy na premierę, ale plotki wskazują, że odbędzie się ona 13 października. Do tego czasu musimy się uzbroić w cierpliwość. Przyzwyczajeni do wrześniowych premier iPhone’ów, dostajemy kolejne informacje od leakerów na ich temat.

iPhone 12 zostanie zaprezentowany przez Apple 13 października - raport

iPhone 12 Mini

Ostatnio pojawiła się informacja, że jeden z modeli iPhone 12 określony będzie również nazwą „Mini”. Informacje te potwierdza teraz na Twitterze użytkownik DuanRui. Opublikował on zdjęcie naklejek z oryginalnych pokrowców dla nowych modeli iPhone’ów.

Zobacz także: Tapety na telefon. Gdzie szukać? Oto lista!

Widnieją na nich nazwy: iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro oraz iPhone 12 Pro Max. Wszystkie pokrowce są czarne. Użytkownicy szybko zwrócili uwagę na wielkość literki „m” w nazwie najmniejszego modelu. Jednak słusznie autor tweeta zauważa, że inne w innych sprzętach Apple oznaczonych taką nazwą, jest ona pisana małej litery.

Plotki potwierdzają 4 modele iPhone 12

Zdjęcia opublikowane przez DuanRui potwierdzają zatem dwie informacje, które już wcześniej pojawiały się w sieci. Pierwsza, to, że najmniejszy model iPhone 12 oznaczony będzie nazwą „mini”. Druga, to, że zobaczymy w tym roku 4 modele.

Dwa z nich będą wyposażone w ekrany o przekątnej 6,1” - jeden z nich to iPhone 12 Pro. Najmniejszy model ma mieć wyświetlacz o przekątnej 5,4”, a największy 6,7” (iPhone 12 Pro Max). Wszystkie wyświetlacze w iPhone 12 mają być OLED-ami, a iPhone 12 Pro Max ma otrzymać jednostkę 120 Hz oraz nagrywanie wideo w jakości 4K przy 240 klatkach na sekundę. Wraz z informacjami na temat specyfikacji iPhone 12 pojawiały się również plotki na temat braku słuchawek oraz ładowarki w sprzedawanych zestawach. Moduł 5G ma pojawić się w wyższych modelach. Nie możemy pominąć wycieków na temat skanera LiDAR. Wczesne informacje wskazywały jego obecność w największym modelu. Zgodnie z omawianym wyżej wideo, LiDAR prawdopodobnie zobaczymy też w 6’1-calowym modelu iPhone 12 Pro.

Źródło: Twitter

Wieści z Rozładowani.pl