Pierwsze wrażenia na temat iPhone 12 Pro możecie przeczytać pod tym linkiem, tam też znajduje się błyskawiczny unboxing. Niezawodna ekipa iFixit poszła standardowo kilka kroków dalej i rozebrała najnowsze modele iPhone’a na czynniki pierwsze. Co znajduje się w środku?

Nowy iPhone wyposażony jest po raz pierwszy w system LiDAR, który wspomaga skanowanie przestrzeni i poprawia jakość zdjęć. To właśnie jedna z największych nowości w smartfonie od Apple, nie tylko jeśli chodzi o funkcje, ale i „bebechy”.

W materiale wideo widać także różnice między iPhonem 12 a wersją Pro, która posiada jeden obiektyw więcej, ale także trochę inną obudowę. Ekipa z iFixit oceniła możliwości naprawy iPhone 12 na 6 w skali dziesięciostopniowej. Niewątpliwym plusem wybrano zastosowanie śrubek zamiast kleju, jednak na minus jest duża ilość szkła w obudowie.

Co to jest system LiDAR, który debiutuje w iPhone 12 Pro?

IPHONE 12 PRO I 12 PRO MAX – DOSTĘPNOŚĆ I CENY

iPhone 12 Pro dostępny będzie w czterech wariantach kolorystycznych (grafitowy, srebrny, złoty, pacyficzny) a także 3 wielkościach pamięci (128, 256 i 512 GB). Zamówienia na ten model można będzie składać już od piątku, 16 października, a do sklepów trafi on 23 października.

Inaczej jest w przypadku modelu iPhone 12 Pro Max. Tutaj także 4 kolory (grafitowy, srebrny, złoty, pacyficzny) a także 3 wielkościach pamięci (128, 256 i 512 GB). Zamówienia ruszają jednak dopiero 6 listopada, a w sklepach ten smartfon pojawi się 13 listopada.

Model iPhone 12 Pro to koszt 5199 złotych, a model iPhone 12 Pro Max to cena 5699 złotych.

źródło: YouTube


Posłuchaj nas!