Magnetyczny statyw z Kickstartera to czysta magia. Jeśli masz iPada, to pewnie będziesz chciał też MagFlött

Uruchomiliśmy TechStock! Poznaj TechStock, czyli absolutnie darmowe zdjęcia wysokiej jakości... od DailyWeb!

Statyw do iPada o nazwie MagFlött to coś, o czym nikt nie pomyślał, ale każdy potrzebował.

Przeglądając porcje nowości na Kickstarterze natknąłem się na produkt, który rozwiązałby sporo moich problemów z ustawieniem iPada. Chciałbym mieć coś, co pozwoli mi i mojej rodzinie wygodnie i długo rozmawiać przez FaceTime.

Tak się składa, że FaceTime na iPadzie to główne nasze źródło domowego kontaktu z najbliższymi. Szczególnie dla dzieciaków, które uwielbiają rozmawiać ze swoimi dziadkami za pośrednictwem właśnie tej aplikacji. To swoją drogą zabawne, bo wielu moich znajomych posiadających iPhone’y, jak twierdzą, nigdy FaceTime nawet nie uruchomili.

R E K L A M A

statyw ipad magflott

MagFlött rozwiąże Twoje problemy z iPadem

W ramach poszukiwań smaczków na Kikcstarterze znalazłem rozwiązanie problemu stabilnego umieszczenia iPada. Niezależnie, czy do rozmów na FaceTime, do pracy graficznej, czy pracy z klientem. MagFlött to statyw z magnetycznym mocowaniem. Wystarczy przyłożyć waszego iPada, a prawa fizyki zamocują tablet do standu.

dcd021ab68aea72f1ca190431a22581c original.gif?ixlib=rb 4.0

MagFlött, oprócz magnetycznego systemu trzymającego urządzenie, ma też głowicę, która w łatwy sposób potrafi obracać urządzenie poziomo, pionowo czy też kompletnie w drugą stronę.

MagFlott tablet iPad stand

Oczywiście urządzenie nie będzie kompatybilne ze wszystkimi iPadami, a tylko z wybranymi urządzeniami. Jeśli jesteście posiadaczami serii Pro, to możecie wyciągać pieniądze z portfela. Jeśli zamówicie urządzenie teraz, załapiecie się na cenę super early bird, która wynosi 99$. Tanio nie jest, ale urządzenie sprawia wrażenie, że posłuży lata. Złośliwy właściciel Androida powiedziałby nawet, że skoro stać Cię na iPada, to i na stand za 400 zł powinno.

Kampania trwa do 25 sierpnia 2021, a pierwsze zamówienia będą rozsyłane w grudniu. Więcej informacji znajdziecie na stronie projektu.


Posłuchaj nas!

Zobacz także

Reklamy na Disney+ to nie wszystko. Usługę czeka podwyżka cen OPPO Watch 3 otwiera nową erę smartwatchy