iOS13 - wyciekły zrzuty ekranu, będzie dark mode i nie tylko

iOS13 - wyciekły zrzuty ekranu, będzie dark mode i nie tylko

Opublikowano 28.05.2019 20:20 -


Nadchodzą kolejne premiery w świecie technologii mobilnych. Tym razem te związane z oprogramowaniem. Już za tydzień zobaczymy jakimi nowymi możliwościami pochwali się Apple w swoim iOS13. Nic więc dziwnego, że na tę okazję trzeba podgrzać atmosferę, a jak zrobić to najprościej? Poprzez kontrolowany wyciek. W sieci pojawiły się zrzuty ekranu iOS13.

Dokładnie 3 czerwca zobaczymy, co nowego przygotowało Apple w swoim mobilnym systemie operacyjnym oznaczonym jako iOS13. Rąbka tajemnicy jednak uchylił już serwis 9to5mac, który powołując się na bardzo wiarygodne źródła, pokazał kilka zrzutów ekranu, które to mają prezentować nowe możliwości systemu. Przede wszystkim dark mode, którego do innowacji raczej zaliczyć nie można, ale miło, że w końcu postanowili trochę nadgonić konkurencję.

Tak prezentować ma się tryb nocny w iOS 13

Wyciek iOS13 - dark mode, ale to nie wszystko

Pierwszy drobiazg, który rzuca się w oczy to ciemna ramka wokół ikon zlokalizowanych w dolnej części ekranu. Ponoć niewykluczone jest, że Apple zaprezentuje także dedykowaną tapetę do trybu ciemnego.

To jest coś! Nowy iPhone obsłuży 2 urządzenia Bluetooth jednocześnie

Prawdziwy podgląd tego, jak będzie działał dark mode widać na środkowym zrzucie ekranu, na którym widnieje Apple Music. To jednak nie wszystkie zmiany, które pojawiły się w wycieku. Zmienione także zostanie narzędzie do zrzutów ekranowych, będzie więcej możliwości edycyjnych.

Nowe iPhony w 11 wariantach pojawiły się w bazie Euroazjatyckiej Uni Gospodarczej

To dobra wiadomość dla wszystkich fanów Apple, szczególnie tych, którzy są zwolennikami trybu, który nieco mniej męczy oczy, ale mam nadzieję, że to tylko drobiazgi, a prawdziwe nowości są skrzętnie schowane do samej premiery.

Wieści z Rozładowani.pl

Poszukujemy do DailyWeb dwóch redaktorów i korekty [Zobacz]

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja z rozumieniem optymalizacji tekstów pod SEO [Zobacz]