InVision wprowadza pełną integrację z Jirą

Opublikowano 12.04.2019 8:12 Aktualizacja: 13.06.2020 14:40 -


Dobra wiadomość zarówno dla projektantów, jak i programistów. InVision, który cieszy się coraz większą popularnością, zyskuje rozbudowaną integrację z systemem do zarządzania projektami. Od teraz użytkownicy będą mogli osadzać prototypy w ticketach w Jira.

Oprócz integracji wprowadzona zostaje również aplikacja Jira dla InVision Studio. Pozwoli ona projektantom zobaczyć w czasie rzeczywistym taski w Jirze. Oczywiście już wcześniej była lekka integracja InVision z produktami grupy Atlassian: trello czy nawet Jira. Były to jednak dość ubogie rozwiązania.

Wartość produktu InVision stale rośnie, aktualnie szacowana jest na prawie 2 mld dolarów. Pozycja marki jest na tyle mocna, że tworząc nowe produkty (InVision Studio), zaczyna konkurować z innymi gigantami na rynku. Mam tu na myśli takie rozwiązania konkurencji jak Adobe XS, Sketch czy Figma.

CEO firmy, Clark Valberg zapewnia, że InVision stale rośnie i ich celem jest pełna integracja z największymi narzędziami. Dzięki temu, wszystko, co niezbędne dla projektanta ma znaleźć się w jednym miejscu.

„Stworzyliśmy rynek prototypowania. Dopóki nie pojawił się InVision, nie było takiego narzędzia. Teraz jak widzisz, zapewniamy szeroki zakres narzędzi. Nie przewidzieliśmy takiej popularności”.

Tak rozwój produktu tłumaczy jego dyrektor, Mike Dvidson. Dodał także, że aktualnie InVision obsługuje 100 firm z listy Fortune 100. Wprowadzenie rozszerzonej integracji powinno przysporzyć jeszcze więcej użytkowników narzędzia, które i tak już cieszy się olbrzymią popularnością.

Wieści z Rozładowani.pl