Internetowe rewolucje - czyli darmowy kurs o możliwościach internetu od Google

Internetowe rewolucje – czyli darmowy kurs o możliwościach internetu od Google

Opublikowano 17.03.2016 12:10 - 2


Aktualne możliwości świata internetu są ogromne. Począwszy od tak podstawowych i bardzo popularnych aspektów jak portale społecznościowe, kończąc na wydajnej i niedrogiej promocji własnej firmy. Dla tych wszystkich, którzy nie do końca się odnajdują w tym rozległym świecie Google przygotowało bardzo interesujący kurs okraszony nazwą Internetowe Rewolucje. Funkcjonuje on w sieci już jakiś czas, ale osobiście odkryłem go dopiero teraz.

Wykorzystaj potencjał internetu. Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć swoją firmę i karierę lub po prostu poszerzyć wiedzę. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan nauki za darmo. – głosi slogan na stronie głównej projektu.

Po zalogowaniu otrzymamy serię pytań kontrolnych, za pomocą których określamy zakres interesujących nas materiałów. Zależnie od poziomu naszych umiejętności zostaną dopasowane odpowiednie lekcje. Jak wygląda formuła? Otrzymujemy materiały umieszczone w ramach Youtube, po czym seria 2 pytań i kolejna lekcja.

Oczywiście niezależnie od naszych początkowych wyborów, możemy także zdecydować się na przejrzenie wszystkich dostępnych materiałów. Wszystko podane w bardzo prosty i przyjemny sposób dla każdego, niezależnie od poziomu umiejętności. Znak jakości DailyWeb.

Wieści z Rozładowani.pl