Dzięki nowej ofercie na nielimitowany internet, T-Mobile może podbić rynek.

Pamiętam, że T-Mobile już miało kiedyś taką ofertę, jednak po pewnym czasie z niej zrezygnowano. Chodzi oczywiście o internet mobilny bez limitu danych. Wtedy jeszcze była mowa o LTE, teraz jednak sieć wprowadza ofertę na internet mobilny bez limitu danych z 5G!

Oferta będzie dostępna już od jutra, 20 stycznia 2022 roku. Cenowo też wygląda to dość przystępnie, bo najtańsza oferta na internet bez limitu to koszt 65,00 złotych miesięcznie, a jeśli posiadacie jakieś usługi w T-Mobile to cena może spaść do 45,00 złotych.

R E K L A M A

Internet mobilny bez limitu danych w T-Mobile

Drugą taryfą jest internet bez limitu za 85,00 złotych miesięcznie. Czym różnią się obie wersje? W przypadku tej za 65,00 zł, mamy ograniczoną do 30 Mb/s prędkość przesyłu danych. Droższa opcja nie posiada limitu prędkości, a pamiętajmy, że mówimy o sieci 5G.

Dzisiaj zmieniamy ofertę dla klientów abonamentowych, ale na tym nie poprzestajemy. Nadal będziemy pracować nad kolejnymi rozwiązaniami dla naszych klientów, by zapewnić im jak najlepsze doświadczenia, prostotę, a także docenić ich lojalność

– komentuje Goran Markovic, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T-Mobile Polska.

Usuwając „problem” limitu danych, T-Mobile niestety nie usunie problemu obciążenia nadajników, który skutecznie zniechęca do korzystania z mobilnego internetu jako tego głównego, do codziennego użytku. Spadająca w godzinach szczytu prędkość zazwyczaj nie pozwala nawet na oglądanie YouTube w dobrej jakości, a o Netflixie czy innych streamingach nie mówiąc.

Internet mobilny bez limitu

Ciężko zatem płacć 65,00 złotych za to, żeby móc spokojnie i bez lagów pograć w sieci w godzinach nocnych, albo wtedy też oglądać filmy i seriale. Zatem oferta ta jest bardziej ciekawostką, niżeli porządnym pakietem. Jest też jednak nadzieją, że T-Mobile planuje rozwój swojej sieci tak, aby nadajniki dawały radę nawet w godzinach największego obciążenia. Możliwości techniczne mają jednak swoje granice i ciężko liczyć na to, że stanie się to w najbliższych miesiącach.

Czy warto więc skorzystać z oferty? Jeśli jesteście w zasięgu sieci 5G od T-Mobile, a także nie planujecie korzystać z tego internetu jako głównego dostawcy domowego, to na pewno będziecie zadowoleni z pakietu. W innym przypadku frustracja szybko Was wykończy, co wiem z własnego doświadczenia.