Niemniej ja już chyba za stary jestem ;-) Inicjatywa jednak jest ciekawa i godna uwagi, zobaczymy efekt jeszcze w tym roku.

noweinteligo

Z kolei Inteligo, żadnych rewolucyjnych zmian nie zapowiedziało – tylko po cichutku je wprowadzili w życie. Może nie na taką skalę, jak to zapowiada się w przypadku mBanku, ale efekty są wyraźne. Cóż takiego się zmieniło? Inteligo w końcu odświeżyło szablon graficzny swoich usług elektronicznych.

Jestem ogromnym fanem Inteligo i jeśli miałbym na coś narzekać to właśnie na stary wygląd serwisu, który można rzec śmiało, pamiętał początki internetu ;-)

Nowy interfejs przede wszystkim integruje się z wyglądem strony głównej banku. Dominują jasne i przejrzyste kolory, które są przyjemne dla oka. Co ważne nowy szablon w przeciągu najbliższych dwóch tygodni stanie się domyślny, nawet dla tych, którzy korzystali z poprzednich wersji kolorystycznych. Jak zapewnia Inteligo, wszelkie zmiany dotyczyły tylko szaty graficznej, na zmiany funkcjonalne przyjdzie nam jeszcze poczekać.