Inteligo nareszcie z nowym szablonem serwisu

Inteligo nareszcie z nowym szablonem serwisu

Opublikowano 29.03.2012 14:49 Aktualizacja: 29.03.2012 14:50 - 4


Nie wyobrażam sobie posiadać konta bez dostępu do bankowości elektronicznej. Aktualnie już pewno każdy bank posiada w swojej ofercie taką usługę, jednak pionierami w tej kategorii byli Inteligo i mBank. Ten drugi zapowiada sporą ilość nowości w podejściu do bankowości elektronicznej, które zamierza wdrożyć do końca 2012. Zmiany, które zostały zapowiedziane przez właścicieli mBanku budzą pewne moje obawy, ze względu na fakt, że nie jestem sobie w stanie wyobrazić integracji prywatnego konta bankowego z portalem społecznościowym Facebook.

Niemniej ja już chyba za stary jestem ;-) Inicjatywa jednak jest ciekawa i godna uwagi, zobaczymy efekt jeszcze w tym roku.

Z kolei Inteligo, żadnych rewolucyjnych zmian nie zapowiedziało – tylko po cichutku je wprowadzili w życie. Może nie na taką skalę, jak to zapowiada się w przypadku mBanku, ale efekty są wyraźne. Cóż takiego się zmieniło? Inteligo w końcu odświeżyło szablon graficzny swoich usług elektronicznych.

Jestem ogromnym fanem Inteligo i jeśli miałbym na coś narzekać to właśnie na stary wygląd serwisu, który można rzec śmiało, pamiętał początki internetu ;-)

Nowy interfejs przede wszystkim integruje się z wyglądem strony głównej banku. Dominują jasne i przejrzyste kolory, które są przyjemne dla oka. Co ważne nowy szablon w przeciągu najbliższych dwóch tygodni stanie się domyślny, nawet dla tych, którzy korzystali z poprzednich wersji kolorystycznych. Jak zapewnia Inteligo, wszelkie zmiany dotyczyły tylko szaty graficznej, na zmiany funkcjonalne przyjdzie nam jeszcze poczekać.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację