Otóż cała treść przewijana jest w poziomie, za pomocą trzech zakładek, imitujących kolejne kartki książki. Zastosowanie szablonu jest raczej wąskie (tj. prezentowanie poradników, tutoriali, książek czy innych objetościowo obszernych treści), jednak osoba czytająca treść za jego pomocą z pewnością odczuje większy komfort niż w przypadku umieszczenia treści w sposób standardowy.

Po lewej stronie mamy do dyspozycji nawigację, w której znajdują się linki do kolejnych rozdziałów prezentowanej książki, których ilość nie powinna stanowić problemu – gdyż ich przewijanie realizowane jest za pomocą suwaka. Generalnie naprawdę świetny pomysł, choć osobiście uważam, że powinny być dostępne do podglądu, tylko dwie strony (w dodatku nieco szersze), by nie było konieczności przewijania – każdej ze stron dodatkowo w dół.

[s_button link=”https://tympanus.net/Tutorials/ResponsiveHorizontalLayout/” color=”#57839F” ]Demo[/s_button] [s_button link=”https://tympanus.net/Tutorials/ResponsiveHorizontalLayout/ResponsiveHorizontalLayout.zip” color=”#57839F” ]Pobierz[/s_button]