"Innowacyjne domy" - nowa produkcja Apple

“Innowacyjne domy” – nowa produkcja Apple

Opublikowano 20.04.2020 18:21 -


Oferta serwisu Apple TV+ pozostawia wiele do życzenia, ale widać, że firma stara się podnieść jakość oferty. Produkcji w bibliotece Apple TV+ jest tyle, co kot napłakał, ale ilość nie zawsze znaczy jakość. O tym przekonałem się sam, bo owszem, pozycji jest mało, ale są one najwyższej jakości.

Nie inaczej zapowiada się nowa produkcja Apple – Innowacyjne domy. Seria pokazuje najbardziej niesamowite domy całego świata. W półgodzinnych odcinkach znajdziemy domy ze Szwecji, Stanów Zjednoczonych, a nawet z Meksyku.

Zobacz fascynujące projekty i poznaj niewiarygodne historie najbardziej kreatywnych domów z całego świata! Przekonaj się, jak czołowi architekci z różnych zakątków globu przekształcają tradycyjne wyobrażenia o czterech kątach w nowatorskie pomysły na to, gdzie i jak mieszkać.

Od 10 kwietnia wszyscy mający dostęp do Apple TV na swoich urządzeniach mogą obejrzeć za darmo ServantLittle AmericaFor All MankindDickinson, a także rozmowy Oprah na temat koronawirusa.

Nie sposób nie zauważyć, że na liście brakuje niestety The Morning Show, czyli flagowej produkcji Apple TV+. Fakt ten jednak nie powinien dziwić, bo serial okazał się hitowy, a wiele osób właśnie dla niego zdecydowało się na wykupienie dostępu do usługi. Osoby te mogłyby teraz czuć się lekko oszukane.

APPLE TV – URZĄDZENIE IDEALNE NA KWARANTANNĘ!

Inną kwestią jest samo urządzenie Apple TV. Sam stałem się szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu i jest to jeden z lepszych zakupów ostatnich lat. Pomijając ofertę serwisu Apple TV+, na urządzeniu możemy odpalać bez problemu wszystkie inne serwisy streamingowe, nawet HBO GO, które (tak!) działa sprawnie. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, odsyłam do recenzji Apple TV mojego autorstwa.

Wieści z Rozładowani.pl