InfoShare już jutro! Będziesz?

InfoShare już jutro! Będziesz?

Opublikowano 18.04.2012 7:42 - 4


Czym jest InfoShare? To cykliczna impreza informatyczna, która odbywa się w moim mieście – Gdańsku. Nie wiem jakim cudem przegapiłem poprzednie edycje, jednak w tym roku pełna rehabilitacja, zamierzam w końcu być na miejscu.

Początki imprezy sięgają 2007 roku, wówczas przyciągnęła ona 250 osób. Na zeszłorocznej imprezie pojawiło się już ponad 1000 osób i tendencja jest rosnąca, także śmiało można założyć, że i w tym roku padnie kolejny rekord frekwencji. Ogromną zaletą tego spotkania wszelkiej maści Geeków i Nerdów jest fakt, że wstęp jest zupełnie bezpłatny. Program podzielony jest kilka ścieżek (między innymi ścieżka technologiczna sponsorowana przez Microsoft, seminaria czy też warsztaty).Kogo zobaczymy w tym roku w roli prelegentów? Lista jest całkiem pokaźna, a z osób których opowieść mnie najbardziej interesuje to: Paweł Tkaczyk (Midea), Tomasz Machała (naTemat.pl), Maciej Budzich (mediafun) czy Przemek Pająk (Spider’s Web). Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie, szczerze nie mogę się doczekać. Nie dość, że będzie można wysłuchać ciekawych wykładów to i w końcu będzie można się napić piwa ze znajomymi ze świata Social Media.

PS Dla zainteresowanych, pojawiła się aplikacja InfoShare na platformę Android i iOS, zawierająca najbardziej niezbędne informacje o imprezie.

Ktoś z Was się wybiera?

Wieści z Rozładowani.pl