Incoming Feedback - narzędzie, które pozwoli ocenić twoją stronę w trybie natychmiastowym

Opublikowano 5.12.2016 12:24 - 1


Tworzysz stronę internetową. Starasz się jak możesz aby twój serwis był idealny pod wieloma względami. Jeśli już myślisz, że masz gotowy produkt - pytasz o feedback. Przyjaciele, znajomi lub klient dają ci poprawki, uwagi i porady, które ewentualnie wdrażasz do swojego serwisu. Ok, ale to tylko kilka opinii które nie zawsze mogą pomóc w odbiorze strony.

Wiecie że was śledzimy? Przy pomocy gorącego słoika. Jak badamy czytelników na dailyweb.pl

Rozwiązaniem tego problemu okazała się nowa usługa Incoming Feedback, autorstwa już dobrze kojarzonej firmy hotjar (o której już wam kiedyś wspominaliśmy). Dzięki temu narzędziu każdy użytkownik przebywający na stronie, może ocenić nas serwis z ogólnego punktu, czy też skupiając się na konkretnym elemencie.
Aby dostarczyć feedback, należy nacisnąć w prawym dolnym rogu na ikonę, po czym w skali 1-5 (w formie emotikonek) ocenić nasz odbiór strony. Oczywiście, do naszej oceny możemy dodać komentarz i ewentualnie zrzut ekranu. Oprócz tego, mamy możliwość dodania swojego adresu e-mail, po to aby śledzić postęp wdrażanych poprawek.

1

Aplikacja również pozwala na monitorowanie zachowań na stronie. Lecz niestety nie udało mi się sprawdzić możliwości tej sekcji, dlatego że jestem…

zrzut-ekranu-2016-12-05-o-11-05-55

kolejce. Incoming Feedback jest narazie w wersji beta i żeby w przyszłości skorzystać z jego dobrodziejstw trzeba zapisać się na listę oczekujących. Hotjar zapewnia, że w ciągu najbliższych tygodni zacznie zapraszać użytkowników zapisanych na liście. Zachęcam do wykorzystania potencjału tego narzędzia, zważywszy na to, że zgodnie z informacją podaną na stronie producenta - będzie darmowe, a może się okazać bardzo pomocnym mechanizmem, zarówno dla dewelopera jak i również właścicieli swoich serwisów.

BTW. Jeśli zaprosicie 5 znajomych do skorzystania z narzędzia Incoming Feedback, otrzymacie koszulkę.

BTW2. 5 najlepszych zapraszających otrzyma darmowy(dożywotni) dostęp do konta Hotjar.

BTW3. Najlepszy zapraszający otrzymuję voucher na $2500 do wykorzystania w Amazonie.

Powodzenia :)

Strona Producenta

Wieści z Rozładowani.pl