Twórcy Beepera zapewniają na swojej stronie, że iMessage śmiga bezproblemowo. Do tej pory takie „bajery” mogliśmy mieć jedynie na systemach od Apple.

iMessage na Windows i Android?

Aktualnie w usłudze Beeper jest 15 „czatowych” aplikacji w jednym miejscu. Dzięki temu możemy prowadzić rozmowy międzyplatformowe. Teraz możemy korzystać z takich komunikatorów, jak Slack, Twitter, Instagram, Messenger, WhatsApp, Signal, Telegram czy też Discord. Jak widać ekipa jest dość zacna, jednak brakowało właśnie iMessage, czyli wbudowanego komunikatora w systemach Apple.

W dobie rozwoju technologii, których celem jest poprawienie zdalnej komunikacji, takie informacje działają pozytywnie na użytkowników. Wszyscy liczymy na powrót do normalności, ale jednocześnie wszyscy wiemy, że ta normalność na pewno nie będzie już taka, jak dawniej. Rozwiązania, które powstały błyskawicznie na potrzeby pracy zdalnej w czasie pandemii, pozostaną z nami na długo, bo jak widać upraszczają wiele spraw.

Sam miałem okazję testować Beepera, a posiadając w usłudze jeszcze iMessage otrzymam praktycznie cały wachlarz komunikatorów, nic więcej nie będzie potrzebne.

Beeper jednak nie dla wszystkich

Minusem aplikacji jest to, że jest ciągle w fazie rozwoju i do jej działania potrzebne jest specjalne zaproszenie. Korzystanie z usługi będzie również płatne, jednak przy takiej ofercie integracji nie powinien to być problem.


Posłuchaj nas!