W XXI wieku, gdzie świat na reklamie stoi, możliwości i sposobów na wyzwolenie kreatywności jest od groma, a kampanię, nawet tę najmniejszą można zrobić w sposób ciekawy i zapadający w pamięć.

Dlaczego jednak tak nie dzieje się zawsze? Tego nie wiem, ale wiem za to dokładnie, od jakich reklam nie mdli mnie na widok sztucznego uśmiechu i wymuszonego „hej, cały czas pytacie mnie skąd mam re rzeczy”… Właśnie rusza kampania Marshall x Iggy Pop. Jest adekwatnie do produktu, z przekazem, ciekawie i gdzieś pomiędzy zachwytem, a podziwem – subtelne CTA. Kompletny brak nachalności i natarczywości komunikatu.

Tak się proszę Państwa, robi skuteczną reklamę.

Marshall x Iggy Pop

Od ponad pół wieku misją Marshalla jest zawsze słuchać tych, których nikt inny nie chce słuchać, buntowników i odmieńców.

Traktując to jako siłę napędową, Marshall przedstawia nową kampanię, prowadzoną przez ikonę muzyki punk – Iggyego Popa, która nie tylko bada historię w powstających i buntowniczych subkulturach, ale także sposób, w jaki Marshall nadal wpływa na wsparcie takiej właśnie formy przekazu w XXI wieku.

Kampania podkreśla wagę słuchania w każdej możliwej formie. – ponad podziałami i problemami, jakie dotykają współczesne społeczeństwo. Ponadto, reklama podkreśla, jak ważne jest uważne słuchanie każdego i jak wzajemne zrozumienie może wpłynąć na kształtowanie świata i perspektywę, przez którą go oglądamy.

Słuchanie ma znaczenie. Słuchanie jest sercem tego, co robimy, ale to o wiele więcej niż tylko słuchanie muzyki. Słuchanie dzieje się również po zdjęciu słuchawek. Słuchanie to sposób, w jaki tworzymy nasz świat. Określa, kim jesteśmy dzisiaj i kim będziemy jutro. Kiedy słuchamy z celem, otwieramy się na naukę i rozumienie bardziej niż moglibyśmy to zrobić samodzielnie. Kiedy się do siebie dostrajamy, jest to potężne. Nie ograniczaj się do tego, co już wiesz. Na sposób, w jaki poruszamy się po świecie, wpływa wszystko, czego słuchamy, a także hałas, który chcemy wyeliminować. Więc słuchaj uważnie. Posłuchaj tych, którzy utorowali drogę i tych, którzy wciąż zaznaczają swój ślad. I posłuchaj siebie. Dopiero po wysłuchaniu możesz naprawdę wiedzieć, jak potężny może być Twój własny głos. Wiemy, że razem nasze głosy mogą spowodować ogromne zmiany. A zmiana jest głośna.

Czytamy pod filmem.

Jestem pewna, że ta reklama obiegnie świat zgodnie z zamiarem jej twórców. Na tyle głośno, na ile to możliwe. Nie pozostaje więc nic innego, jak rozsiąść się wygodnie w fotelu wsłuchać się w przekaz.

 


Posłuchaj nas!