Blisko dziesięciogodzinną podróż stwarza okazję do przemyśleń. Wiemy w naszej DailyWebowej redakcji, że kolokwialnie pisząc „szału nie ma” w tym roku. Z oczywistych przyczyn wielu wystawców po prostu się nie pojawi. Dlatego obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań do tego, by wycisnąć z tych targów jak najwięcej i pokazać wszystko, co nas zaciekawiło.

IFA 2020 wirtualnie i „realu”

Gdy przeglądaliśmy listę wystawców, dotarło do nas, że tegoroczna edycja targów to nie to, czego oczekiwaliśmy. Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem (już jutro) swoją obecność zadeklarowało jedynie trochę ponad 100 wystawców. Znacznie więcej było tych, którzy na IFA 2020 pojawia się w formie wirtualnej — bo taką formę oprócz fizycznej obecności mogli wybrać wystawcy. Pewnie widzieliście już kilka nowości, które pojawiło się za sprawą takich właśnie wirtualnych targów — pisaliśmy o masce LG oraz Samsung Galaxy A7.

IFA 2020 – czego oczekujemy po nietypowym wydarzeniu? Jakie sprzęty zobaczymy?

W tym roku odwiedzimy sporo firm, o których nawet nie słyszałem. To na nich się pewnie skupimy, w normalnych okolicznościach takie produkty zawsze uchodzą uwadze dziennikarzy. Na IFA 2020 pojawi się fizycznie kilka dużych producentów jak Huawei, Hyundai czy wspomniane LG. To również okazja na bliskie spotkania z ich technologia. Zwłaszcza że obecność dziennikarzy będzie limitowana, a osób prywatnych nie będzie wcale.

Obietnica, którą złożyłem na wstępie, jest jak najbardziej poważna. Przeglądam listę wystawców, wyszukuje wszystkie ciekawostki i robię notatki. Każde targi mają swój produkt, który kradnie cały show. W zeszłym roku były to przeźroczyste ekrany Panasonica i etui do iPhone 12, które obnażyło finalny wygląd telefonu jeszcze przed oficjalną premierą. Na DailyWeb opublikowaliśmy nawet listę naszego ulubionego sprzętu z IFA.

Samsung pokazał nowy projektor 4K, który jako pierwszy otrzymał certyfikat HDR10+ | IFA 2020

Ciężko przewidzieć czy cokolwiek nas w tym roku zaskoczy, mogła to być maska LG, ale o niej już wiemy ;). Kilku premier się spodziewamy, ale o tym ciii.. 🤫

Pod tym linkiem znajdziecie listę wystawców. Jeśli chcecie, żebyśmy poświęcili więcej uwagi na jakiś produkt lub coś Was zainteresuje, piszcie w komentarzach.