IFA 2020 - czego oczekujemy po nietypowym wydarzeniu? Jakie sprzęty zobaczymy?

Opublikowano 1.09.2020 20:10 -


Największe europejskie targi technologiczne rozpoczynają się już lada dzień. W czwartek, 3 września oficjalne otwarcie targów, a my już drugi rok z rzędu będziemy na miejscu i na żywo będziemy relacjonować wydarzenia.

Tegoroczne IFA 2020 to wydarzenie nietypowe. Po raz pierwszy odbędzie się ono w wersji online, a tylko kameralne grono będzie miało okazję być na miejscu. Wszystko oczywiście z powodu pandemii COVID-19. Mamy to szczęście, że będziemy w Berlinie przez całe targi. W ubiegłym roku debiutowaliśmy na IFA 2019, a udało nam się przygotować dla Was kilkadziesiąt relacji. W tym roku mamy apetyt na więcej!

Czego możemy się spodziewać po IFA 2020?

Jak co roku sporo nowości. Mimo, że 2020 rok to rok nietypowy, to jednak sprzęt został wyprodukowany i zostanie także zaprezentowany. Nie będzie to zapewne tak huczna prezentacja, jak było to w latach ubiegłych, ale trochę skromności nie zaszkodzi nikomu.

Qualcomm na IFA 2020

Imprezę ma otworzyć szef Qualcomma, Cristiano Amon. Oznacza to, że firma zapewne ma coś konkretnego do pokazania, a plotki sugerują o rozwiązaniach w sztucznej inteligencji, a na pewno pojawią się także aktualności dotyczące sieci 5G.

Philips - IFA 2020

Holenderki producent elektroniki ma kilka rzeczy do zaprezentowania na IFA 2020. Na pewno firma będzie chciała się pochwalić nowymi słuchawkami z aktywną redukcją szumów. Chodzi o modele H9505, a także T8505 i Philips T8505. Oprócz tego w Berlinie zobaczyć możemy nowy telewizor OLED, bezprzewodowe głośniki i nowe soundbary.

Ile kosztuje Netflix? Aktualne ceny abonamentów i ich porównanie

Huawei

Chiński gigant raczej nic spektakularnego nie pokaże, a to wszystko za sprawą problemów na linii USA-Huawei. Zapewne skończy się na konferencjach na temat 5G, a ze sprzętów możemy zobaczyć budżetowe smartfony, albo laptopy.

LG

LG miało pokazać LG Velvet, czyli nowego smartfona. Ten jednak już został ujawnuony, więc liczmy na coś nowego. Przypuszczalnie LG może "uderzyć" w elektronikę domową. Co zostanie pokazane - loteria.

Samsung

Od razu zaznaczę, że Samsunga nie będzie na IFA 2020, ale... producent organizuje w tym samym czasie specjalny event. Wydarzenie noszące nazwę "SAMSUNG LIFE UNSTOPPABLE" odbędzie się w całości online, a startuje 2 września. Będziemy także tam, dlatego pozwoliłem sobie wrzucić koreańską firmę w temat IFA, bo niejako będzie to premiera pokrywająca się z berlińskimi targami. Firma powinna zaprezentować nowe telewizory QLED, a także kilka urządzeń AGD.

Lada dzień podamy także oficjalny program i rozpiskę, jakie i kiedy dokładnie firmy będą miały swoje konferencje.

Wieści z Rozładowani.pl