Jeśli nie mieliście jeszcze planów na weekendowe granie, to można powiedzieć, że już macie. Kultowa już gra Rage 2 została wydana niecałe dwa lata temu, a już dzisiaj ląduje za darmo w Epic Games Store. Wystarczy dodać pozycję do swojej biblioteki.

FPS Rage 2 to jedna z bardziej klasycznych gier w swoim gatunku. Szalony i otwarty świat doceniany jest przez graczy na całym świecie. Oprócz Rage 2, Epic Games Store dorzuca jeszcze drugą darmówkę – Absolute Drift. Obie gry są już dostępne za darmo.

Rage 2 za darmo w Epic Games Store

Uderzenie asteroidy unicestwiło 80% ziemskiej populacji, a ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia i zagrożenie dla Władzy. Pozbawiono Cię domu i pozostawiono na pewną śmierć w świecie, gdzie czekają na ciebie niesamowite starcia pojazdów, pierwszoosobowa rozwałka na sterydach, przepełniony szaleństwem otwarty świat oraz zapalczywa walka o wolność i sprawiedliwość. Musisz przedrzeć się przez bezwzględne pustkowia, walcząc z żądnymi krwi gangami, by zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią zadanie ostatecznego ciosu opresyjnej Władzy.

Absolute Drift również za darmoszkę w Epic Games Store

Drifting — sztuka jeżdżenia bokiem. Gra wyścigowa inna niż wszystkie. Przejdź drogę od nowicjusza do mistrza driftingu, doskonaląc swoje umiejętności w przepięknym, minimalistycznym świecie.Daj z siebie wszystko na torach driftingowych i dzikich górskich drogach, odblokowując trofea i startując w elitarnych zawodach. Rywalizuj z widmami najlepszych graczy na świecie lub doskonal swoje umiejętności, prześcigając własnego ducha.Zrelaksuj się przy ponad 3 godzinach oryginalnej muzyki elektronicznej autorstwa C41 i Nyte, stawiając czoła wyzwaniom, które wystawią Twoje umiejętności jazdy na próbę, dopóki nie opanujesz sztuki driftu.

Obie gry można dodawać za darmo do swojej biblioteki do 25 lutego 2021 do godziny 17:00. Później zostaną udostępnione kolejne pozycje.