Hulajnogi Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 i Mi Electric Scooter 1S zaprezentowane!

Opublikowano 16.07.2020 18:24 Aktualizacja: 16.07.2020 18:25 -


Chciałoby się powiedzieć, że hulajnóg od Xiaomi nigdy za wiele. Chiński producent rozbudowuje swoje portfolio urządzeń transportu osobistego o Mi Electric Scooter Pro 2 oraz Mi Electric Scooter 1S. 

Hulajnogi od Xiaomi bardzo dobrze zostały przyjęte przez fanów urządzeń transportu osobistego. Świetnie sobie radzą również w testach na tle konkurencji. Nic dziwnego, dotychczasowe modele są dobrze wykonane, mają przystępną cenę w stosunku do jakości, a także są podatne na nieoficjalne modyfikacje oprogramowania, zwiększające ich prędkość. Chiński producent postanowił rozszerzyć ofertę hulajnóg i na wczorajszej premierze globalnych produktów zaprezentował Mi Electric Scooter Pro 2 oraz Mi Electric Scooter 1S.

Mi Electric Scooter Pro 2

Hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2 ma wbudowany bezszczotkowy silnik o mocy 300W. Z urządzenia wyciśniemy, standardowe jak na tego typu sprzęty, prędkość do 25 km/h. Za to producent deklaruje, że będziemy mogli przejechać odcinek 45 km na jednym ładowaniu. O amortyzację zadbają pneumatyczne opony o średnicy 8,5 cala. Hulajnoga została wyposażona w podwójny układ hamulcowy. Nie możemy zapominać o widoczności w trakcie jazdy, a zadba o to przedni, tylny, a także boczny reflektor o mocy 2W. W trakcie jazdy informacje o prędkości, trybie jazdy, a także statusie baterii zaprezentuje ekran LCD. Waga urządzenia to 14,2 kg, a producent dodaje, że łatwy sposób składania pozwoli uczynić to w mniej niż 3 sekundy. 

xiaomi mi electric scooter pro 2

Mi Electric Scooter 1S

Mi Electric Scooter 1S również jest wyposażona w bezszczotkowy silnik, ale o mocy 250W. Prędkość, z jaką możemy się poruszać to 25 km/h, a o zatrzymanie zadba podwójny układ hamulcowy. Zasięg urządzenia to 30 km. To model, który jest lżejszy od wyżej wymienionego, a jego waga to 12,5 kg. Hulajnoga porusza się na pneumatycznych oponach.

xiaomi mi electric scooter 1s

Specjalna wersja Mi Electric Scooter Pro 2

Podczas wczorajszej prezentacji została zapowiedziana specjalna wersja Mi Electric Scooter Pro 2, która powstała wspólnie z zespołem Mercedes-AMG Petronas F1. Ten model zostanie pokazany w późniejszym terminie.  

Ceny

Hulajnogi Mi Electric Scooter Pro 2 oraz Mi Electric Scooter 1S pojawią się w globalnej sprzedaży w sierpniu. Ich ceny to odpowiednio 499 Euro i 399 Euro.

Wieści z Rozładowani.pl