Howard the Duck i trzy inne animacje Marvela - zamówione

Howard the Duck i trzy inne animacje Marvela – zamówione

Opublikowano 12.02.2019 20:57 -


Dobra wiadomość dla fanów uniwersum Marvela. Zarówno dla tych skupionych na pierwszoplanowych bohaterach, jak i tych z drugiego planu. Howard the Duck, czyli po prostu Kaczor Howard, znany jest na pewno każdemu fanowi serii. Marvel Television zapowiedziało, że powstaje właśnie serial o bohaterze. Gorszą informacją jest, że pojawi się on na Hulu, czyli platformie niedostępnej w Polsce.

Informacja taka, nie oznacza jednak, że Howard the Duck nie pojawi się w naszym kraju. Często jest tak, że inne serwisy streamingowe, wykupują po prostu prawa do dystrybucji danej produkcji na terenie konkretnego kraju. Marvel we współpracy z Hulu zapowiedział łącznie cztery produkcje z postaciami drugoplanowymi ze wspomnianego uniwersum. Co ciekawe, wszystkie cztery produkcje zakończą się specjalnym, ale jednorazowym crossoverem. Wydarzenie to będzie się nazywać The Offenders.

Howard to kaczka, która niespodziewanie pojawia się w Stanach Zjednoczonych. Postać pojawiła się pierwszy raz w komiksach Marvela. W 1986 roku, George Lucas stworzył film na podstawie historii bohaterskiej kaczki (kiepsko oceniany przez krytyków). Scenarzystami serii są Kevin Smith oraz Dave Willis. Producentem wykonawczym jest Jeph Loeb.

Druga pozycja, jaka powstanie to Marvel’s M.O.D.O.K.. Opowiada o bohaterze, który ma dość nieproporcjonalne wymiary ciała: dużą głowę i mały tułów. Oprócz tego Marvel i Hulu stworzą także Marvel’s Hit-Monkey. Opowieść o dobrze wyszkolonej małpie, ukrywającej się w podziemiach Tokio. Ostatnią animacją jest Marvel’s Tigra & Dazzler Show. Osadzona w Los Angeles historia opowiada historię dwóch bohaterek, a jednocześnie bliskich przyjaciółek.

Producent wykonawczy wszystkich serii, czyli Jeph Loeb (szef Marvel Television), sugeruje, że oprócz tych pięciu bohaterów, zobaczymy także inne postacie znane z komiksów. Miejmy nadzieję, że seriale pojawią się w jakikolwiek sposób w Polsce. Hulu i Marvel mają już doświadczenie, tworzyli razem Marvel’s Runaways, drugi sezon jest od niedawna dostępny na Hulu właśnie.

Wieści z Rozładowani.pl