House of Marley Positive Vibration 2 Wireless – pierwsze wrażenia

House of Marley Positive Vibration 2 Wireless – pierwsze wrażenia

Opublikowano 5.06.2019 20:17 -


Po recenzji Bag of Riddim 2.0, czyli przenośnego głośnika od House of Marley, przyszedł czas na sprawdzenie kolejnego produktu od amerykańskiego producenta – słuchawek Positive Vibration 2 Wireless.

Polubiłem się z głośnikiem od House of Marley, dlatego ucieszyłem się, że to ja będę miał okazję recenzować inny produkt tego producenta – słuchawki Positive Vibration 2 Wireless. Uradowało mnie to tym bardziej że od jakiegoś czasu noszę się z zakupem słuchawek bluetooth. W dobie całkiem dobrych baterii użytkowanie takiego sprzętu jest bardzo wygodne, gdyż kosztem niewielkiej straty jakości — mierząc miarą zwykłego użytkownika, a nie audiofila — zyskujemy mobilność i komfort bez wszechobecnych kabli.

OPAKOWANIE I ZAWARTOŚĆ

Słuchawki Marleya dotarły do mnie w kartonowym pudełku z okienkiem, przez które mogłem podejrzeć, jak wyglądają one w rzeczywistości. W pudełku znalazłem słuchawki, kabel do ładowania; kabel mini jack, pozwalający podłączyć słuchawki z pominięciem łączności bluetooth oraz krótką instrukcję z warunkami gwarancji. Niestety, w komplecie nie znalazłem żadnego etui na słuchawki, do czego przyzwyczaili już klientów inni producenci.

WYKONANIE

Podobnie jak wcześniej testowany głośnik, słuchawki od House of Marley są bardzo dobrze wykonane. Design Marleyów docenimy zwłaszcza, porównując je do produktów konkurencji w podobnych cenach. Muszle wykonane są z czarnego matowego aluminium, pochodzącego z recyklingu. Na ich środku znajdują się drewniane kapsle z wypalonym logo firmy. Drewno certyfikowane jest przez FSC – Radę ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej. Pałąk obity jest podobnym materiałem do tego, z którym do czynienia mieliśmy w głośniku tego producenta. Niestety, mając w pamięci obudowę głośnika Bag of Riddim 2.0 i zważając na fakt, że do słuchawek nie dodano żadnego etui, obawiam się, że ten element może się łatwo brudzić. Innym elementem, do którego mam zastrzeżenia są plastikowe ruchome zawiasy na pałąku. Tego typu rozwiązania mają niestety tendencję do szybkiego zużywania się.

Positive Vibration 2 Wireless Pierwsze wrażenia

PIERWSZE WRAŻENIA

Pierwsze wrażenia z testowania są całkiem dobre. Miałem okazję testować Positive Vibration 2 Wireless na krótkiej wycieczce, więc wiem o nich już całkiem sporo. O zaskoczeniu ceną słuchawek, jakości dźwięku, długości pracy na baterii i kilku innych szczegółach przeczytasz już wkrótce w pełnej recenzji na łamach DailyWeba.

Pełna recenzja House of Marley Positive Vibration 2 Wireless już jest na DailyWeb!

Wieści z Rozładowani.pl