Honor Vision TV prezentuje się naprawdę świetnie! Sprawdźcie sami

Honor Vision TV prezentuje się naprawdę świetnie! Sprawdźcie sami

Opublikowano 12.08.2019 9:18 -


Jak wspominaliśmy w poprzednich artykułach (link), Huawei ogłosiło oficjalnie, że już niedługo będziemy mieli możliwość poznać pierwsze urządzenie z nowym, autorskim systemem producenta. Podczas oficjalnej konferencji HDC 2019 wyszło na jaw, że to właśnie Honor Vision i Vision Pro mają być zasilane przy pomocy Harmony OS. Czym tym razem postanowił zaskoczyć nas Honor?

Poznajcie Honor Vision TV

Nowe urządzenie od chińskiego producenta ma stać się flagowym produktem, bazującym na autorskim systemie operacyjnym Harmony OS. Vision TV został zaprezentowany w trakcie konferencji, gdzie podane zostały wszelkie szczegółowe informacje dotyczące wyglądu oraz wykorzystanych podzespołów. Honor Vision posiada w 55” ekran o rozdzielczości 4K Ultra HD, a w wersji Pro także wysuwaną kamerkę.

honor vision

Jedną z ważniejszych informacji jest również wbudowanie chipu Honghu 818, który ma zadbać o wysoką jakość obrazu. Poza tym znajdziecie w nim aż sześć mikrofonów, umożliwiających sprawną komunikację głosową. Jest to dobra informacja zwłaszcza dla wielbicieli rozmów video, w modelu Pro znajduje się  bowiem również wysuwana kamerka, zezwalająca na transmisję obrazu w rozdzielczości 1080p. W kwestii designu Huawei zadbał o to, by ograniczyć obramowanie ekranu do minimum, co na pewno poprawia komfort oglądania. Zresztą zobaczcie sami!

Honor Vision – data premiery oraz ceny

Sprzedaż telewizora od Huawei ma się rozpocząć już 15 sierpnia, jednak tylko na terenie Chin. Na wersję europejską będziemy musieli zapewne poczekać jeszcze kilka miesięcy. Wiadomo jednak, że model podstawowy Vision TV będzie kosztował ok. 2100 zł, za model Pro trzeba będzie doliczyć sobie jeszcze ok. 600 zł.

honor vision

Uważam, że ten model jest naprawdę godny uwagi, chociażby ze względu na możliwość zarządzania całym smart home oraz wsparcie dla Huawei Share. Poza tym prezentuje się naprawdę dobrze i będzie zwierał system Harmony OS, co samo w sobie powinno zachęcać do zakupu. Mam nadzieję, że ten sprzęt pojawi się kiedyś na rynku polskim. Fajnie byłoby móc przekonać się na własnej skórze, jak prezentuje się pierwsza wersja nowego systemu od Huawei.

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]