Home office zagrożony. "Red Dead Redemption 2" w Xbox Game Pass

Opublikowano 25.04.2020 19:43 -


Na konie, kowboje! Najlepsza gra tej generacji konsol zmierza do biblioteki Xbox Game Pass. Będzie to bodaj najtańsza opcja, aby zagrać w tę przepastną produkcję.

Jeśli posiadacie Xboksa One i jeszcze nie było Wam dane zagrać w "Red Dead Redemption 2", to od maja będzie ku temu najlepsza okazja. Większość z nas i tak pracuje z domów, więc po zrobieniu wszystkich tasków i wyczyszczeniu inboxa będzie można od razu odpalić konsolę i włożyć wirtualny kowbojski kapelusz.

Jeśli jakimś cudem nie wiecie co to RDR2, to już spieszę z wyjaśnieniami. Jest to najpiękniejsza, najbardziej efektowna i najbardziej szczegółowa gra tej generacji konsol, jeśli nie w historii wszystkich gier na świecie. Produkcja pozwala wcielić się w Arthura Morgana - członka gangu rabującego pociągi i banki na Dzikim Zachodzie.

Będzie specjalny Xbox One X z okazji premiery “Cyberpunk 2077”

Red Dead Redemption 2 - rozrywka gwarantowana

"Red Dead Redemption 2" gwarantuje setki godzin rozgrywki dla jednego gracza. Fabuła przeprowadza nas przez najróżniejsze zakątki dzikiego i pięknego świata, pozwalając dogłębnie poznać wszystkich członków gangu i całkowicie wczuć się w realia westernu. Oprócz głównych misji jest tu także mnóstwo równie interesujących zadań pobocznych, rozbudowany system fauny i polowania, modyfikacje broni, usprawnienia ekwipunku, czy mini-gry. "RDR 2" posiada także tryb online.

Niestety dla subskrybentów Xbox Game Pass jest też zła wiadomość. Razem z pojawieniem się w bibliotece tej usługi "Red Dead Redemption 2", zniknie z niej inna świetna produkcja Rockstar - "GTA V".

"RDR 2" będzie dostępne w Game Pass od 7 maja 2020 r.

Wieści z Rozładowani.pl