Henry Cavill pręży muskuły podczas składania peceta. Wideo robi furorę

Henry Cavill pręży muskuły podczas składania peceta. Wideo robi furorę

Opublikowano 17.07.2020 12:37 -


Aktor wcielający się w rolę m.in. serialowego Geralta i filmowego Supermana umieścił na swoim Instagramie filmik, na którym składa gamingowego peceta. Efekt? Fani pokochali go jeszcze bardziej, a w ich żyłach zabuzowała krew.

Pięciominutowe wideo w ciągu 20 godzin od publikacji uzyskało ponad 3 mln wyświetleń. Na filmiku widzimy montaż ujęć, podczas których serialowy wiedźmin mocuje się ze swoim zestawem komputerowym. Z filmu wynika, że złożenie peceta zajęło mu co najmniej kilka dni.

Henry Cavill gamerem?

Henry Cavill nigdy nie ukrywał swojej pasji do gamingu. Co ciekawe, jest jedną z niewielu osób w show-biznesie, która całym sercem wspiera przede wszystkim społeczność pecetową. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że na roli w serialowym “Wiedźminie” zależało mu przede wszystkim dlatego, że spędził długie godziny, grając w “Wiedźmin 3: Dziki Gon” właśnie na PC. Inne jego ulubione tytuły to “Total War Warhammer” oraz “World of Warcraft”.

Opublikowany na Instagramie film naturalnie spotkał się z lawiną pochlebnych komentarzy. Komplementy popłynęły ze strony graczy, firm produkujących sprzęt komputerowy takich jak Razer, AMD i nVidia czy nawet… gwiazdy porno znanej jako Mia Malkova.

Sam zainteresowany napisał tylko, że “ten materiał nie jest przeznaczony dla wszystkich”. “Możecie zobaczyć na nim wiele części, których nie widzieliście wcześniej” – dodał. Czy to był tylko jednorazowy ukłon w stronę graczy? A może aktor szykuje się np. do założenia kanału na Twitchu lub YouTube? Pewnie przekonamy się o tym już wkrótce.

Wieści z Rozładowani.pl