Pięciominutowe wideo w ciągu 20 godzin od publikacji uzyskało ponad 3 mln wyświetleń. Na filmiku widzimy montaż ujęć, podczas których serialowy wiedźmin mocuje się ze swoim zestawem komputerowym. Z filmu wynika, że złożenie peceta zajęło mu co najmniej kilka dni.

Henry Cavill gamerem?

Henry Cavill nigdy nie ukrywał swojej pasji do gamingu. Co ciekawe, jest jedną z niewielu osób w show-biznesie, która całym sercem wspiera przede wszystkim społeczność pecetową. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że na roli w serialowym „Wiedźminie” zależało mu przede wszystkim dlatego, że spędził długie godziny, grając w „Wiedźmin 3: Dziki Gon” właśnie na PC. Inne jego ulubione tytuły to „Total War Warhammer” oraz „World of Warcraft”.

Opublikowany na Instagramie film naturalnie spotkał się z lawiną pochlebnych komentarzy. Komplementy popłynęły ze strony graczy, firm produkujących sprzęt komputerowy takich jak Razer, AMD i nVidia czy nawet… gwiazdy porno znanej jako Mia Malkova.

cavill 2

Sam zainteresowany napisał tylko, że „ten materiał nie jest przeznaczony dla wszystkich”. „Możecie zobaczyć na nim wiele części, których nie widzieliście wcześniej” – dodał. Czy to był tylko jednorazowy ukłon w stronę graczy? A może aktor szykuje się np. do założenia kanału na Twitchu lub YouTube? Pewnie przekonamy się o tym już wkrótce.

https://www.instagram.com/p/CCs-N1Eh2Z5/