Henry Cavill pręży muskuły podczas składania peceta. Wideo robi furorę

Opublikowano 17.07.2020 12:37 -


Aktor wcielający się w rolę m.in. serialowego Geralta i filmowego Supermana umieścił na swoim Instagramie filmik, na którym składa gamingowego peceta. Efekt? Fani pokochali go jeszcze bardziej, a w ich żyłach zabuzowała krew.

Pięciominutowe wideo w ciągu 20 godzin od publikacji uzyskało ponad 3 mln wyświetleń. Na filmiku widzimy montaż ujęć, podczas których serialowy wiedźmin mocuje się ze swoim zestawem komputerowym. Z filmu wynika, że złożenie peceta zajęło mu co najmniej kilka dni.

Henry Cavill gamerem?

Henry Cavill nigdy nie ukrywał swojej pasji do gamingu. Co ciekawe, jest jedną z niewielu osób w show-biznesie, która całym sercem wspiera przede wszystkim społeczność pecetową. W jednym z wywiadów aktor przyznał, że na roli w serialowym "Wiedźminie" zależało mu przede wszystkim dlatego, że spędził długie godziny, grając w "Wiedźmin 3: Dziki Gon" właśnie na PC. Inne jego ulubione tytuły to "Total War Warhammer" oraz "World of Warcraft".

Opublikowany na Instagramie film naturalnie spotkał się z lawiną pochlebnych komentarzy. Komplementy popłynęły ze strony graczy, firm produkujących sprzęt komputerowy takich jak Razer, AMD i nVidia czy nawet... gwiazdy porno znanej jako Mia Malkova.

cavill 2

Sam zainteresowany napisał tylko, że "ten materiał nie jest przeznaczony dla wszystkich". "Możecie zobaczyć na nim wiele części, których nie widzieliście wcześniej" - dodał. Czy to był tylko jednorazowy ukłon w stronę graczy? A może aktor szykuje się np. do założenia kanału na Twitchu lub YouTube? Pewnie przekonamy się o tym już wkrótce.

Wieści z Rozładowani.pl