Hej zestresowany Designerze, ta strona przywróci Ci spokój ducha!

Hej zestresowany Designerze, ta strona przywróci Ci spokój ducha!

Opublikowano 8.05.2017 21:01 - 3


Są takie dni, że zastanawiasz się, czy nie rzucić wszystkiego i po prostu wyjechać w Bieszczady? Standardowy objaw w moim przypadku, ale nie odważyłem się jeszcze. To pewnie przez fakt, że do Bieszczad dość daleko. Mam jednak lekarstwo na wszelkie nerwy. Mówią, że ono dla designerów, ponoć uderza najlepiej, ale wierzcie mi na słowo, designerem nie jestem, a na mnie zadziałało, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie.

Strona Sound to Calm, to nic innego jak kawał przyjemnej muzyki w tle, piękne kolory pojawiające się na przemian rotujących kwadratów. Brzmi jak dobre doświadczenie, po LSD i może takie trochę jest, ale ma działać kojąco, ponoć na Designerów. Szczerze mówiąc, gdy jestem zły, to siedzenie na tyłku przy komputerze, włączanie odpowiedniej strony i nałożenie słuchawek na uszy, może być dość trudne, ale z pewnością spróbuje.

To co równie ciekawe, to licznik, który znajduje się na środku witryny. Prezentuje on czas osiągnięcia Nirvany. Idea ciekawa, szlachetna i być może obowiązkowa do wdrożenia dla działu Designu? Trzeba by zmierzyć produktywność zespołu po przymusowej implementacji. Nawet jeśli wyniki nie będą wymierne, to jeszcze nikomu nie zaszkodziła chwila relaksu, przy kolorowych obrazach i przyjemnej muzyce wprost z przeglądarki.

Pamiętajcie nie przesadzić!

Wieści z Rozładowani.pl