Hej Trójmiasto i Warszawa, możecie za darmo testować komputer rowerowy Wahoo Elemnt ROAM

Opublikowano 13.08.2020 12:20 Aktualizacja: 13.08.2020 13:28 -


Co tu się porobiło z tymi rowerami ostatnio na DailyWebie?! Spokojnie do DailyBike nam jeszcze daleko, ale pomyślałem, że wszyscy miłośnicy rowerów i gadżeciarze zarazem (których mamy naprawdę sporo na DailyWebie!) będą zainteresowani. W Trójmieście, jak i w naszej stolicy trwa akcja dystrybutora marki Wahoo, dzięki której możecie wynająć na 1 dzień lub cały weekend topowy komputer rowerowy tej marki: Elemnt ROAM - zupełnie za darmo.

Sam jestem użytkownikiem tańszego modelu Wahoo Elemnt Bolt, który dla Was zresztą recenzowałem jakiś czas temu. To był ten jeden sprzęt, nad którym główkowałem się czy go kupić przez kilka tygodni. Ostatecznie okazał się on jednym z najlepszych zakupów, jeśli o gadżety chodzi, które kupiłem w ostatnim czasie. Zgryz polegał na tym, czy nie lepiej było kupić smart zegarka, o czym możecie poczytać i posłuchać w mojej video recenzji Wahoo Elemnt Bolt.

Recenzja Wahoo Elemnt Bolt – komputer rowerowy, który stał się moim nieodłącznym kompanem, mimo początkowej niechęci

Jeśli zastanawiacie się, co robi komputer rowerowy (brzmi bardzo patetycznie tak swoją drogą), to gwarantuję, że nazwa nie jest na wyrost. Potrafi on sporo i jest dużo bardziej zaawansowanym bratem zwykłego i popularnego licznika. Obejrzycie powyższy materiał, złapiecie kontekst.

Tak się składa, że przez najbliższy czas można wypożyczyć topowy model Wahoo Elemnt Roam (który od mojego Bolta różni się, chociażby kolorowym ekranem).

Wahoo Elemnt Roam możecie wypożyczyć na cały weekend lub 1 dzień roboczy i sprawdzić możliwości tego świetnego sprzętu, a przede wszystkim sprawdzić jak ogromne daje możliwości. O ironio po serii przejażdżek korzystam z funkcji, co do których byłem przekonany, że do niczego mi się nie przydadzą (np. nawigacja, integracja z Komoot czy Stravą). Gorąco Wam polecam wyrobić sobie opinie, jeśli mieszkacie w stolicy albo moim pięknym trójmieście ;-)

Póki co dwie lokalizacje w kraju:

  • Warszawa: sklep Airbike ul. Adama Branickiego 10 (Wilanów)
  • Gdynia: sklep Velomania, ul. Starowiejska 40F (mapa)

Wahoo Roam 📱 naładowane i gotowe na testy 😎 Zapraszamy 😊 Liczniki możecie testować przez jeden dzień lub cały weekend....

Opublikowany przez VeloMania - Sklep Rowerowy Czwartek, 13 sierpnia 2020

W zaprzyjaźnionej trójmiejskiej Velomani Roam ma być dostępny przynajmniej do połowy przyszłego tygodnia, a może i nawet dłużej, więc czasu nie ma za wiele, tym bardziej że Weekend za pasem. W lokalizacji warszawskiej najpewniej też, aczkolwiek proponuje po prostu zadzwonić i dopytać.

Dajcie koniecznie znać jak wrażenia po testach.

Wieści z Rozładowani.pl