HBO wjeżdża na białym koniu – mocne premiery na czerwiec!
HBO wjeżdża na białym koniu – mocne premiery na czerwiec!

Opublikowano 31.05.2019 10:31 -


Kiedyś premier oczekiwało się głównie na wiosnę i na jesieni. Wtedy zazwyczaj wkraczały nowe sezony, pojawiały się premiery seriali albo ich piloty. Kiedyś jednak nie było serwisów VOD, było inaczej, gorzej. Teraz to czerwiec, czyli teoretycznie martwy sezon (wakacje, lato) zdaje się polem do walki między streamingowymi gigantami.

Netflix swoje najmocniejsze pozycje na czerwiec 2019 już zapowiedział, teraz, przed właśnie rozpoczynającym się weekendem, postaram przyjrzeć się ofercie, jaka pojawi się w HBO GO. Nowości jest sporo.

Wielkie kłamstewka - sezon 2

Pierwszy sezon, oparty był na książce, jak potoczą się wydarzenia w drugiej odsłonie? Drugi sezon nagrodzonego czterema Złotymi Globami i ośmioma nagrodami Emmy serialu o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach.

Doom Patrol – sezon 1

Pozycja dla fanów komiksów. Ekranizacja oparta jest na komiksie DC Comic, jest to spin-off Młodych Tytanów. W grupie pojawia się nowy bohater – Cyborg.

Opowieść podręcznej – sezon 3

Mocna pozycja w ofercie HBO. Serial przysporzył sobie dwoma sezonami rzesze fanów. Adaptacja klasycznej powieści Margaret Atwood o życiu w totalitarnym, dystopijnym świecie Republiki Gilead, w którym kobiety stanowią własność państwową.

Euforia – sezon 1

Nowość w ofercie HBO. W głównej roli wystąpi Zendaya. Jest to opowieść o nastolatkach, którzy próbują odnaleźć się we współczesnym świecie. Serial oparty jest na izraelskim projekcie. Znajdziemy w nim seks, narkotyki, media społecznościowe i oczywiście miłość.

Ogród z brązu – sezon 2

Pierwszy sezon niespodziewanie odniósł sukces i zamówiono kolejny. Serial o rodzicach, którzy zrobią wszystko, żeby odnaleźć swoje zaginione dziecko.

Mr. Robot – trzy sezony

W serwisie pojawią się także trzy sezony serialu Mr. Robot. Pozycja ta odniosła spory sukces, opowiada historię programisty (w tej roli Rami Malek), który został wciągnięty przez międzynarodową grupę hakerską.

Deadwood – premiera filmowa

Jest to kontynuacja serialu HBO o tym samym tytule. Bohaterowie spotykają się po wielu latach, aby zobaczyć jaki los zgotowało im przeznaczenie.

Jak widzicie premiery są mocne, warto przygotować się do zarywania nocek, bo szkoda letnich, ciepłych dni na siedzenie przed TV.