Nie ma to jak porządne seriale i filmy. Wysoką jakość produkcji, a także obfitość tychże zawsze znajdziecie na HBO GO. Tutaj codziennie jest rotacja, ale zawsze trzymany jest poziom.

Nowości na HBO GO wskakują każdego dnia. Serwis stale się rozwija, a niebawem zamieni się w HBO Max. Zanim jednak to się stanie zobaczcie co nowego w HBO GO i co warto obejrzeć wieczorkiem przed TV.

Nowości HBO GO

Clifton Hill

Po śmierci matki, Abby (Tuppence Middleton) postanawia wrócić do swojego rodzinnego miasta Niagara Falls, aby uratować podupadający rodzinny motel. Po przybyciu na miejsce kobietę zaczynają dręczyć niejasne wspomnienia z dzieciństwa dotyczące porwania, którego – jak sądzi – była świadkiem. Aby odkryć prawdę, Abby musi zmierzyć się ze swoimi demonami.Nastrojowy thriller Alberta Shina (Na jej miejscu), który jest swego rodzaju psychologiczną łamigłówką. W głównych rolach występują Tuppence Middleton (Gra tajemnic), Hannah Gross (Joker), David Cronenberg (Mapy gwiazd), Eric Johnson (serial Tajemnice Smallville) oraz Marie-Josée Croze (Inwazja barbarzyńców).

R E K L A M A

Mały topór

Wyreżyserowane przez nagrodzonego Oscarem Steve’a McQueena opowieści o przedstawicielach czarnoskórej karaibskiej społeczności mieszkającej w Londynie.

30 srebrników: Portrety postaci

Poznaj lepiej bohaterów 30 srebrników, przedstawionych przez samą obsadę serialu. Aktorzy grający główne role dzielą się przemyśleniami na temat swoich bohaterów oraz ich słabych i mocnych stron.

Branża

Serial HBO o świecie wielkiej finansjery z perspektywy ambitnych dwudziestolatków.

Jedyny i niepowtarzalny Ivan

Ivan jest potężnym gorylem, który mieszka razem ze słonicą Stellą, psem Bobem i kilkoma innymi zwierzętami w podmiejskim centrum handlowym. Ma niewiele wspomnień z dżungli, gdzie został schwytany. Kiedy jednak do grupy dołącza odebrane rodzinie słoniątko imieniem Ruby, Ivan zaczyna kwestionować swoje obecne życie, swoją przeszłość oraz przyszłość… Adaptacja wielokrotnie nagradzanej książki o wyjątkowym gorylu jest opowieścią o pięknie przyjaźni, sile wizualizacji i znaczeniu miejsca, które nazywa się domem. Reżyserem tego przepięknie zrealizowanego obrazu jest Thea Sharrock (Zanim się pojawiłeś). W głównych rolach pojawiają się m.in. Bryan Cranston (nominacja do Oscara za Trumbo) i Ramon Rodriguez (Inwazja: Bitwa o Los Angeles).

Walkiria

Rok 1944, II wojna światowa. Pułkownik Claus von Stauffenberg (Tom Cruise) jest lojalnym oficerem, który stara się wiernie służyć swojemu krajowi. Obawia się jednak, że Hitler doprowadzi do zniszczenia Europy. W końcu postanawia przyłączyć się do ruchu oporu. Grupa śmiałków planuje dokonać zamachu. 20 lipca 1944 Stauffenberg osobiście podkłada bombę w kwaterze Führera zwanej Wilczym Szańcem…Trzykrotnie nominowany do Oscara Tom Cruise (Magnolia) w trzymającym w napięciu i opartym na prawdziwej historii filmie o organizacji spisku, który miał na celu wyeliminowanie jednego z najgorszych tyranów w dziejach świata. Reżyserii tej widowiskowej produkcji podjął się Bryan Singer (Bohemian Rhapsody).

Względność

Pewnego dnia Nora i Aron zakochują się w sobie. Niestety jakiś czas później para staje się świadkiem napadu na bank, podczas którego Aron zostaje postrzelony i umiera w ramionach kobiety. Zrozpaczona nie może odnaleźć się w nowej sytuacji. Próbuje uśmierzyć ból spędzając noc z nieznajomym. Ma jednak dziwne przeczucie, że już go wcześniej poznała…Dramat o pierwszej miłości, zbrodni i fatalnej sile przeznaczenia w reżyserii debiutującej w długim metrażu Mariko Minoguchi (Karlstod). Artystka przedstawia historię związku, w którym ważną rolę odgrywa déjà vu oraz względność czasu. Odtwórcami głównych ról są m.in. Saskia Rosendahl (Obrazy bez autora), Edin Hasanovic (Sarajevo) i Julius Feldmeier (Przetrąceni).

Dramat

hbo

Świat Petra (Jiří Mádl), młodego reżysera teatralnego w małym czeskim miasteczku, pogrąża się w chaosie, kiedy postanawia on zrealizować swoje marzenie – wystawić ambitną sztukę opartą na „Fedrze” Eurypidesa. Przytłoczony kłopotami w pracy i narastającym konfliktem z żoną, Petr wdaje się w romans, a w miarę zbliżania się premiery jego życie zaczyna przypominać grecką tragedię.Komediodramat w reżyserii Alejandro Fernándeza Almendrasa (Wiele hałasu o nic). W głównych rolach występują m.in. Jirí Mádl (Cztery słońca), Elizaveta Maximová (miniserial Onde de choc), Marika Šoposká (serial Cyrk Bukowsky) oraz Jirí Štrébl (miniserial Nieświadomi).