Długo wyczekiwana w Polsce platforma powoli zbliża do naszego kraju.

Nie tak dawno pisałem o tym, że HBO przekłada na przyszły rok start platformy HBO Max w Polsce. Dzisiaj jednak, ku zaskoczeniu wielu w sieci opublikowano oficjalny klip, który zapowiadał premierę serwisu w naszym kraju, a także październikowy event, gdzie wszystko miało być zaprezentowane.

Jeszcze większe zdziwienie pojawiło się wtedy, kiedy klip został usunięty z sieci. Nie wiadomo więc, czy była to wpadka obsługującego kanały HBO, czy też typowy falstart, a cała premiera faktycznie została przesunięta.

R E K L A M A

HBO Max w Polsce, ale o co chodzi?

Materiał dostępny był pod tym linkiem w serwisie YouTube. Jak widzimy, pozostała nam jedynie miniaturka materiału wideo.

Aktualizacja, godz 11:26: Film znowu jest dostępny, a także pojawiła się informacja prasowa od HBO. Za chwilę więcej o tym napiszemy.

Śledzimy na bieżąco informacje i na pewno poinformujemy, jeśli pojawi się coś nowego.

Oferta HBO Max

HBO GO: pełna lista nowości na wrzesień 2021

Plusem tego jest to, że czekając na HBO Max tak naprawdę nie musimy czekać na produkcje, które są tam dostępne. Z mniejszym lub większym opóźnieniem, a często nawet w tym samym terminie, w „naszym” HBO GO pojawiają się premiery, które są na HBO Max właśnie. Dodatkowo… najprawdopodobniej oferta Max będzie droższa o tej, która jest w HBO GO.

Po wejściu na polski rynek takich serwisów, jak chociażby Viaplay, mamy do wyboru naprawdę spory zakres produkcji, które wypełniają się nawzajem. Do tej pory jedynym serwisem, który nie poradził sobie na naszym rynku był Showmax. Czekamy ciągle na Disney+, które także „lada chwila” powinno w Polsce zadebiutować.