Trefny Szmal

Co dzieje się, kiedy dwóch techników oświetlenia planuje napad na bank? Na pewno sporo nieprzewidzianych sytuacji, które już na początku jako niewinny żart, szybko obracają się przeciwko jego pomysłodawcom.

Do szpiku kości

Z uroczą Jennifer Lawrence w roli głównej, która w tej produkcji pokazuje swoje znacznie bardziej poważne oblicze.

Piękny umysł

Niezwykle piękna, wzruszająca i ciekawa historia walki genialnego umysłu z postępującą choroba psychiczną.

Daleko od Reykjaviku

Kiedy mąż głównej bohaterki znika w niewyjaśnionych okolicznościach, kobieta odkrywa przerażająca prawdę o korporacji, którą zajmuje się wmanewrowywaniem ludzi w długi. Wszystko okraszone świetną grą aktorską i doskonałą muzyką.

Hollywoodland

Gwiazdorska obsada i fabuła, wciągająca fabuła i akcja rozgrywająca się w końcówce lat 50. Prywatny detektyw otrzymuje zlecenie zbadania tajemniczej śmierci George’a Reevesa, aktora znanego z telewizyjnego serialu o przygodach Supermana. Okazuje się, że akcja ta nie jest wcale taka łatwa, jakby mogło się wydawać…

Shooter

Hit z 2007 roku, w którym Mark Wahlberg wciela się w postać Boba Lee Swaggera. Jako były snajper korpusu marines, ma nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą…

Midway

Trzeba przyznać, że kiedy twórcy zza oceanu biorą się za filmy wojenne, zazwyczaj powstaje z tego widowiskowe dzieło i dokładnie tak samo jest w tym przypadku.

Saint Frances

Jeśli lubicie kino prowokacyjne, ale dość lekkie i przyjemne, to ta propozycja na pewno Wam się spodoba.

30 srebrników

Serial opowiada o tragicznym życiu księdza Vergary – egzorcysty, boksera i byłego skazańca, który zostaje zesłany przez władze kościelne do położonej na odludziu hiszpańskiej wioski.

Baranek Shaun. Farmageddon

I na koniec propozycja dla najmłodszych. Kiedy na farmie baranka ląduje równie urocza, co tajemnicza przybyszka z dalekiej galaktyki, Shaun musi jej pomóc odnaleźć dom i jednocześnie uciec ścigającej jej tajnej organizacji.

Tym starszym widzom tez polecam, jest całkiem przyjemnie i zabawnie.

To, co? Kolejna porcja serniczka i przed telewizory?