HBO GO na weekend - nie tylko Stewardesa - zobacz nowości

Opublikowano 28.11.2020 20:25 -


HBO GO goni czołówkę serwisów streamingowych dość szybko. W ostatnim tygodniu do biblioteki HBO GO wskoczył nowy serial z Kaley Cuoco, która znana jest głównie do tej pory z Teorii Wielkiego Podrywu.

Oprócz Stewardesy HBO GO zostało zasilone innymi pozycjami. Nie tylko seriale, ale także filmy. Wieczory długie, bo listopadowe, dlatego zobaczcie, co warto obejrzeć na HBO GO.

Branża

Serial HBO o świecie wielkiej finansjery z perspektywy ambitnych dwudziestolatków.

Stewardesa

Pełen czarnego humoru serialowy thriller o stewardesie, której całe życie wywraca się do góry nogami za sprawą jednej nocy.

Western Stars

Filmowa wersja albumu Bruce'a Springsteena o tym samym tytule, który odniósł sukces na całym świecie. Obraz jest okazją do zobaczenia Springsteena wykonującego 13 piosenek w zabytkowej stodole z zespołem i pełną orkiestrą. “Western Stars” to pierwszy studyjny album piosenkarza po pięcioletniej przerwie. Dotyka tematów miłości i straty, samotności i rodziny oraz nieubłaganego upływu czasu.Film jest debiutem reżyserskim Springsteena. W jego realizacji brał udział stały współpracownik artysty Thom Zimny. Film przywołuje archiwalne materiały dokumentalne z koncertów, wspomnienia muzyka, pokazuje też jego prywatne nagrania z zapierającymi dech w piersiach widokami amerykańskiego Zachodu.

Nienawiść, którą dajesz

Starr Carter (Amandla Stenberg) nieustannie balansuje między dwoma światami – biedną, zamieszkiwaną głównie przez Afroamerykanów dzielnicą, w której mieszka oraz bogatą szkołą podstawową, do której uczęszcza. Równowaga zostaje zaburzona, kiedy dziewczyna staje się świadkiem zabójstwa przyjaciela z dzieciństwa, który ginie z rąk policjanta. Pod presją lokalnej społeczności i mediów nastolatka musi podjąć ważną decyzję.

Zdychaj, tatulku!

Matveya (Aleksandr Kuznetsov) jest silnym młodym mężczyzną, który pewnego dnia pojawia się w domu swojej wybranki serca z młotkiem w ręku. Dziewczyna prosi go, aby zemścił się na jej ojcu za wyrządzone względem jej krzywdy. Chłopak nie bierze jednak pod uwagę, że Andrei (Vitaliy Khaev) jest twardym i skorumpowanym policjantem, który zrobi wszystko, aby wygrać w makabrycznym pojedynku. Brutalna, pełna absurdu i groteski rosyjska komedia, która jest pełnometrażowym debiutem Kirilla Sokolova (krótki metraż Byvaet i khuzhe). Odtwórcami głównych ról są Aleksandr Kuznetsov (serial Better Than Us), Vitaliy Khaev (Grając ofiarę), Evgeniya Kregzhde (Geograf przepił globus), Mikhail Gorevoy (Ocean ognia) oraz Elena Shevchenko (Black and White). Obraz jest mozaiką drugoplanowych historii i bohaterów.

Boski chillout

Doręczyciel pozwów sądowych, Dale Denton (Seth Rogen), przez przypadek staje się świadkiem morderstwa, za którym stoją miejscowy boss narkotykowego półświatka (Gary Cole) i skorumpowana policjantka (Rosie Perez). Przerażony Dale szybko orientuje się, że na miejscu zbrodni nieopatrznie porzucił skręta o bardzo charakterystycznej kompozycji, który łatwo może doprowadzić morderców do jego właściciela. Dave i twórca oryginalnej trawki o nazwie „boski chillout”, diler Saul (James Franco), muszą uciekać. W ślad za nimi podążają groźni przestępcy, którzy nie spoczną, dopóki nie pozbędą się niewygodnych świadków. Trwa wyścig z czasem, podczas którego Dale i Saul nieustannie wpadają w tarapaty.

Rozmowy o serialu 30 srebrników

Álex de la Iglesia wraz z głównymi bohaterami 30 srebrników opowiadają o wyjątkowym świecie serialu, fabule oraz niespodziankach, które czekają na widza.

Królewska Straż

Przygody najszybszego oraz najśmielszego zespołu ratunkowego w Pięciu Królestwach.

opisy: HBO GO

Wieści z Rozładowani.pl