HBO GO - co obejrzymy w 2019 roku? "Gra o Tron" i wiele innych

HBO GO – co obejrzymy w 2019 roku? “Gra o Tron” i wiele innych

Opublikowano 7.01.2019 12:05 -


HBO udostępniło zwiastun, w którym prezentuje swoje seriale na 2019 rok. Wśród nich są m.in. “True Detective”, “Watchmen”, “Big Little Lies” oraz “Gra o Tron”.

Co oglądać na HBO w 2019 roku? Nie tak dawno informowaliśmy o premierach w HBO GO na 2019 rok, a teraz stacja przygotowała dla swoich widzów specjalny montaż, w którym pokazuje najsmaczniejsze kąski, jakie pojawią się wkrótce na antenie oraz w aplikacji HBO GO.

HBO GO – co nowego w 2019 roku?

“Gra o Tron”

Bez wątpienia największym hitem i najbardziej wyczekiwaną produkcją HBO w 2019 roku jest ostatni sezon Gry o Tron. Do tej pory doczekaliśmy się tylko krótkich zapowiedzi, natomiast teraz, w zwiastunie ramówki HBO, dostaliśmy pierwszy fragment. Widzimy w nim, że Daenerys i Jon Snow docierają do Winterfell i dość przyjaźnie rozmawiają z Sansą. Co wydarzy się dalej? Czy ich przyjaźń jest prawdziwa, czy tylko pozorna? Przekonamy się od kwietnia.

“True Detective”


W 2019 roku do HBO powróci także Detektyw. Po zmianie scenarzysty i rozczarowującym drugim sezonie, za scenariusz tym razem znów zabrał się twórca pierwszej części. W roli głównej zobaczymy z kolei laureata Oscara Mahershalę Aliego. Pierwsze 2 odcinki pojawią się na HBO GO już 13 stycznia.

“Big Little Lies”

W tym roku zobaczymy również drugi sezon Wielkich kłamstewek, których pierwsza seria podbiła serca i widzów, i krytyków.  Do i tak już mocnej obsady (m.in. Reese Witherspoon i Nicole Kidman) w tym sezonie dołączy jeszcze Meryl Streep, co może na ekranie stać się mieszanką iście wybuchową. Konkretna data premiery nie jest jeszcze znana.

“Watchmen”

Fani komiksów z kolei czekają na pewno na kolejną ekranizację Strażników, której podjęło się właśnie HBO i która zadebiutuje jako serial w 2019 roku. Czy uda się przebić film sprzed dekady? Jak komiksowa historia sprawdzi się w nowej formie? Przekonamy się już wkrótce.

HBO w 2019. Co jeszcze obejrzymy?

Powyższe tytuły to tylko wybrane produkcje z ramówki HBO na 2019 rok. Stacja wyemituje jeszcze następujące seriale: Euphoria (dramat o nastolatkach, seksie, narkotykach, miłości, przyjaźni i social mediach), Barry (drugi sezon komedii o płatnym zabójcy-aktorze), Veep (komedia o kobiecie, która obejmuje stanowisko wiceprezydenta USA). Zobaczymy również nowe odcinki Succession i Divorce oraz nowe seriale: Czernobyl i Katarzyna Wielka. Kontynuacji doczekają się też inne serie stacji, m.in. Crashing, Sillicon Valley czy Ballers.

Wieści z Rozładowani.pl