Weekend nowości to także HBO GO. Tutaj jak zawsze sporo ambitnych produkcji i nowych filmów. Jeśli więc planujecie zostać w domu to zobaczcie, co wskoczyło do oferty, a na pewno nie będziecie tego żałować.

Wybierzcie to, co Wam w duszy gra i odpalajcie. HBO GO w Polsce ciągle cieszy się olbrzymią popularnością, mimo że ciągle czekamy na HBO Max. Oferta jednak jest mocno porównywalna, dlatego nie ma co narzekać, tylko brać i oglądać!

Nowości HBO GO

Malory Towers

Darrell przyjeżdża na pierwszy semestr do Malory Towers – i jej marzenie o przygodzie się spełnia! Uczty o północy, mecze lacrosse, pikniki i tajemnicza historia o duchu – w Malory Towers przygoda czai się za każdym rogiem!

Limbo

Kiedy Ana odkrywa niezwykle wysokie rachunki w dokumentach swojej firmy, nie może sobie wyobrazić, jaką lawinę wywoła jej śledztwo. Kobieta nie tylko spotyka starzejącego się drobnego oszusta i wiedeńskiego lorda mafii, ale jej drogi krzyżują się także z tajnym śledczym o imieniu Carsten. Mężczyzna od dawna jest na tropie sieci osób zajmujących się praniem brudnych pieniędzy, który teraz staje przed trudną decyzją…

Eden

Letni protestancki obóz na archipelagu Helsinek. Aliisa (Aamu Milonoff) jest niewierzącą racjonalistką, Jenna (Linnea Skog) to urodzona liderka, a Panu (Bruno Baer) zachowuje się jak przestraszony ptak. Ogromny wpływ na ich codzienność ma Tiina (Satu Tuuli Karhu), młody i gorliwy ksiądz.Dramat o tożsamościach grupowych i podporządkowaniu się wartościom innych. Produkcja otrzymała trzy nominacje do nagrody Jussi.

Niania

Kiedy już nic nie pomaga, a najbardziej doświadczone opiekunki uciekają w popłochu, ojciec siedmiorga „uroczych” dzieciaków postanawia zatrudnić nianię McPhee (Emma Thompson). Nabrzmiałe kurzajki, haczykowaty, bulwiasty nos, wystający ząb i czarodziejska laska – to tylko kilka zewnętrznych atrybutów, wyróżniających ją spośród zwykłych niań. Panna McPhee, wezwana przez dobrodusznego Pana Browna (Colin Firth), ma dla jego dzieci zaledwie pięć lekcji. Jednak będą to lekcje, o których w domu Brownów nie zapomni się nigdy…

Niania i wielkie bum

Kiedy niania McPhee (Emma Thompson) pojawia się w drzwiach domu zapracowanej młodej matki, Isabel Green (Maggie Gyllenhaal), odkrywa, że dzieci pani Green toczą zaciekłą wojnę domową z dwoma rozpieszczonymi kuzynami z miasta. Posiłkując się dosłownie wszystkim – od latającego motocykla i ożywionej statuy, po wspinającego się po drzewach prosiaka i słonia, który pojawia się w najdziwniejszych miejscach – Niania McPhee używa swojej magii, aby dać dzieciom pięć cennych lekcji, z których najważniejsza uczy jak się dogadać.Zdobywczyni Oscara Emma Thompson ponownie wciela się w rolę magicznej niani McPhee, która pojawia się wszędzie tam, gdzie jest najbardziej potrzebna i zawsze w najmniej dogodnym dla siebie czasie.

Mare

Mare (Marija Škaricic) nigdy nie leciała samolotem, chociaż wraz z rodziną, z mężem i trójką nastoletnich dzieci, mieszka tuż obok lotniska. Kobieta kocha swoich bliskich i troszczy się o nich, ale czasami czuje się prawie jak obca we własnym domu. Kim są ci ludzie, z którymi mieszka? Mare wpatruje się w samoloty nad głową, marząc o zmianie i nieznanym. Kiedy pewnego dnia do sąsiedniego domu wprowadza się młody mężczyzna, spragniona wrażeń Mare wystawia swoje życie na próbę.Intymny portret kobiety na życiowym zakręcie w reżyserii czterokrotnie nagradzana na MFF w Locarno Andrea Štaka (Dziewczyna). Produkcja zdobyła trzy nominacje do Szwajcarskiej Nagrody Filmowej.