Sam serial zapowiada się iście epicko, bo pamiętajmy, że do roli Obi Wana powraca również Ewan McGregor. Cała akcja serialu toczyć się będzie 10 lat po wydarzeniach, które mogliśmy śledzić w filmie Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów.

Hayden Christensen wraca jako Darth Vader

Na temat fabuły zbyt wiele nie wiemy, jedynie faktem jest, że seria opowie o próbach powrotu do formy Obi Wana, po jego życiowej porażce. Sam Christensen już zabrał głos w specjalnym komunikacie:

„To była niesamowita przygoda w roli Anakina Skywalkera. Oczywiście Anakin i Obi-Wan nie byli w najlepszych stosunkach, kiedy ich ostatnio widzieliśmy… Ciekawie będzie zobaczyć, co niesamowita reżyserka, Deborah Chow, ma dla nas wszystkich w zanadrzu. Nie mogę się doczekać ponownej współpracy z Ewanem. Dobrze jest wrócić”.

Serial pojawi się na Disney+, miejmy tylko nadzieję, że do tego czasu usługa będzie już dostępna w naszym kraju. Przecieki mówią, że może być ona zapowiedziane już w najbliższych dniach! Śledźcie naszą stronę, na pewno o tym napiszemy.

Oprócz Mandaloriana, na Disney+ niebawem powinny pojawić się inne produkcje, które osadzone będą w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Na uwagę zasługiwać może bez wątpienia historia Cassiana Andora (z Łotra 1), a także opowieść o Obi-Wanie Kenobim właśnie.


Posłuchaj nas!